İkiz alev’ler(Twinflame’ler) Nasıl Buluşurlar?

İkiz alevlerin var oluşu kadar buluşmaları da ilahi zamanlama kavramı içerisinde yer alan olgulardan biridir. Bu ilahi zamanlama, çoğunuz için; akşam verilen şık bir partide içkinizi yudumlayıp etrafa bakarken, tatil zamanı deniz kenarında kumsalda yürürken veya komşunun oğlu ile köşe başında elinizdeki kitapları onun üzerine düşürürken… gibi senaryoları çağrıştırabilir. Bunlar güzel karşılaşmalar olsa da sizi temin ederim ki ikizalevinizle böyle karşılaşma ihtimaliniz çok düşüktür. Fakat hemen paniğe kapılmayın, o karşılaşma size bu senaryoların tümünü unutturmaya yetecektir.

Biraz önceki ilahi zamanlama konumuza dönersek, ilahi zamanlama sizin zamanlamanıza kesinlikle uymaz. Çünkü çoğu ikizalev; halihazırda başkaları ile bir ilişki içindeyken, hatta evliyken veya en olmadık zamanda ve yerde, hiç böyle birşey beklemezken karşılaşırlar. Kısacası birini ararken değil de birini aramazken birbirlerini bulurlar. Onlar size ömrünüzün yükselişte olduğu, herşeyin sorunsuz ve kolay ilerlediği, o harika dönemde de bulmazlar, tam tersine maddi sıkıntılarınızın olduğu, ailevi problemler yaşadığınız, birtakım talihsiz olarlara göğüs germeye çalıştığınız, güçlükle ayakta durduğunuz, tabiri caiz ise dibe vurduğunuz veya o dipten yeni yeni çıkmaya başladığınız bir zamanda bulurlar. En azından bunun daha olası olduğunu söyleyebilirim. Daha bitmedi… karşılaştıktan sonra da aranızdaki bağın kuvveti test edilmek üzere, bir dolu talihsiz olaydan da beraber sıyrılıp çıkabilirsiniz. Bu felaket senaryosu gibi gelen tanımlamalarım size korkutmuyorsa, siz de twinflame olmaya adaysınız demektir.

Zira ikizalevinizle karşılaştığınızda zaten halihazırda var olan bağın tekrar aktivasyonu söz konusu olduğundan, bu enerjinin oluşturduğu ilahi aşk’la dolan hücreleriniz, damarlarınız, ruhunuz, bedeniniz bir an (ve daima) tüm dünyevi sıkıntılarınızı size unutturacaktır.

Bazı ikizalevler “ilk görüşte aşk” durumu yaşarken, bazıları hemen oradan kaçacak ve birkaçı da farketmeden yanınızdan geçip gideceklerdir. Bunun böyle olmasının sebebi, bir ikizalev ruh bağına ne kadar hazır olduğunuzla ilgidir. Çok da kendinizi hazır hissedip, sokaklarda ikizalevinizi aramaya koyulduğunuz durum ile bu demin anlattığım yanından geçip gitme durumu benim için aynı frekanstadır. Bundan dolayı aramamak ve sabırla beklemek yapılacak en doğru harekettir. Özellikle dişi enerjiyi taşıyan tarafın beklemesi ve beklerken de bu karşılaşmanın varlığına inanması gerekir. Karşılaşma olursa demek ki bu bağı aktive etmeye hazırsınız demektir.

Twinflame’lerin fiziksel olarak ilk buluşmalarından sonra, her iki ruh için de bir yükseliş süreci başlar. Hemen unutmadan dile getireyim, bazı kişiler karşılaşmadan hemen önce ikizalevlerini rüyalarında görürler, bu bir enerji tanıtımı’dır, eskaza atlamayın diye, bazılarının buna ihtiyacı yoktur onlar görmezler. Tıpkı bu ihtiyaç meselesi gibi kişiye özel durumlardan ötürü, kimileri bu yükseliş süreçlerini karma temizleyerek başka ilişkilerde geçirir, kimileri twinflameleri üzerinden aldıkları birtakım derslerle bunu öğrenmeyi tercih ederler. Her iki tarafın da derslerini almış, imtihanlarını tamamlamış şekilde buluşmaları nadir bir durumdur fakat sizi temin ederim mümkündür.

Bana twinflame sürecimde aktarılan bilgi, tüm bunları dünyaya gelmeden önce ortaklaşa bir karar alarak seçtiğimiz doğrultusunda. Ben kendi adıma bunu pek hatırlamasam da benim mizacıma en uygun şekilde olayların gerçekleştiğini söyleyebilirim.

İkizalev buluşmasından sonra yada kavuşmasından demek daha doğru olur, bir kundalini aktivasyonu yaşamamız, bu yükseliş sürecinde sıkça karşımıza çıkan bir kavramdır. Aslında bu olay, hepimizin aşina olduğu kendi özümüzü hissetmemizden ve beden olarak bunun farkına varmamızdan başka birşey değildir. Bir taraftan yükselirken, bir taraftan da bu olay içimize doğru yaptığımız yolculuğun başlangıcıdır.

Bundan dolayı kavuştuktan sonra, zamanın başından beri, hepimizde eşit derecede var olan, fakat bir şekilde sakladığımız, gizlediğimiz, koktuğumuz, önemsemediğimiz metafizik yönlerimizin ortaya çıkması gündeme gelir. Bunlar kendini şifa veren güçler, bedenimize ait farklı uzuvların gösterdiği duyumsamalar olarak kendini gösterebilir. Bunları mümkün olduğu kadar itmeden kabul etmek süreci kısaltır.

İA’lerden dişi enerjiye sahip olan taraf eril enerjisi için bir ömür boyunca tuttuğu yeri ona açar. Bu bakir yere eril enerji dolmaya, bir yağmurun bir göleti doldurduğu gibi toplanmaya veya bir nehir gibi akmaya başlar. Bu da evrenin diğer mucizelerinden sadece biridir. Bu bir mucizedir; çünkü siz isterseniz tüm dünyayı dolaşmış, herşeyi laikiyle yaşamış ve görmüş olun, isterseniz defalarca aşık olun, evlenin, çocuk yapın, isterseniz ruhani gelişiminizin en tepe noktasında olun veya öyle zannedin, o yer, o alan, o boşluk, sadece ve sadece bir tek kişinin, ikizruhunuzun orayı doldurması için bekler. Ve onun enerjisi ile fiziksel olarak karşılaşmanız ile kendini gösterir ve uyanır. Bazı farkındalığı yüksek kişiler bunu zaten bilip o alanı hep boş olarak hissederler, bazıları ise ikiziyle karşılaştığında bu alanı farkederler. Genelde bu “dünya umurumda değil” gibi bir hisse sebep olsa da asıl amacının bu histen çok öte olduğunu unutmamak gerekir.

İkizalev karşılaşmasında göz göze bakışlar çok önemlidir. Çiftlerin genelde tabir ettikleri durum “ sanki kendimi onun gözlerinin içinde buldum” tarzında yaklaşımlardır. Bunun haricinde renkler, ışıklar, imgeler görenler de mevcut. Bu ve bunun gibi birtakım mucizeler size bu bağı anlatır, bunu nasıl anlayacaksanız ve emin olacaksanız öyle anlarsınız. Derin bir tamamlanma hissi gelir ve genelde şu cümle çıkabilir “ya nerdeydin bunca zamandır” Bunun gibi çeşit çeşit kavuşma anları vardır. Fakat size temin ederim bu hayatınız boyunca asla unutmayacağınız ve unutamayacağınız bir andır ve bu an karşılıklı yaşanır.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: