İkizalevler ve negatif enerjiler / Twinflames and negative energies

Negatif enerjiler, ruhani ilişkiler bağlamında, en çok kendini ikizalev ruhbağı ilişkisinde gösterir. Bu ışıktan yapılmış aydınlık çift birleştiklerinde dünyada eşi benzeri olmayan, pozitif bir güçte olurlar. İşte bu güç birliği sağlanmasın diye, negatif enerjiler hem dışarıdan, hem de içeriden onları engellemeye çalışır.
İkizalevimizle karşılaşana kadar biriktirdiğimiz tüm süpheler, korku, kızgınlık, intikam duyguları, haset, nefret ve pişmanlık… bunlar hep negatif ögeler olarak, karşılaşma anına kadar içimizde barınır. İkizalevimizle tam bir birleşme, bütünleşme ve dayanışma sağlanması için tüm bu biriktirdiğimiz negatif enerjinin temizlenmesi gerekir. Bunun temizlenme yöntemi ise su yüzüne çıkarak, farkındalığımıza gelerek ve ilişkide kendini göstererek olur. Ancak bu şekilde, içeriden dışarı doğru giden negatif enerjiler, kendini açığa çıkarır ve şifalanırlar.
Burada yapılması gereken en doğru hareket, bunlar ortaya çıktıkça farkında olmak, fakat asla bunlara yönelik aksiyon almamaktır. Ortaya çoğunlukla sebepsiz yere çıkan negatif ögenin, ilişkinizle ilgili olduğu hissi veya karşınızdaki ikizalev çiftinizle ilgili olduğu hissi gelebilir. Bunu ilk etapta yok saymanızı tavsiye ederim. Belki de bu tamamen sizinle ilgilidir.
Negatif enerji sizin farkında olduğunuz ve en önemlisi farkında olmadığınız şekilde ilişkiyi etkiler. Bir ikizalev ilişkisi yaşıyorsanız veya ikizalevseniz mutlaka negatif ve karanlık güçler sizi etkisi altına almaya çalışacaktır. Bu durumda çiftlerden birinin, her ikisi adına enerjitik temizlik yapması gerekebilir. Daha doğrusu, kendini şifalandıran tarafın şifası aradaki bağdan ötürü, otomatik olarak diğerine de yansır. Bu şekilde ilerlemek daha temkinli ve doğru olur.
Negatif enerjileri nasıl anlayacağız diyorsanız bu çetrefilli bir iştir. Bundan dolayı genel enerji temizlikleri, topraklanma ritüelleri ve en önemlisi aklınıza ilişkiniz veya partnerinizle ilgili negatif birşey geldiğinde, aranızdaki sevgiye odaklanmanız, bunu hemen pozitife çevirmeniz, onun iyi özelliklerini düşünmeniz, en etkili yöntemdir. Birlikte geçirdiğiniz güzel anlara yönelince enerji pozitif olur, ego kendini arka koltuğa doğru yönlendirir, sizi kontrol etmekten vazgeçer.
Eğer yapınız gereği içsel olarak güçlü iseniz ve kendi negatif düşüncelerinizden o kadar da çok etkilenmiyorsanız, bu sefer bu güçler sizi merkenizinden çıkarmak için, etrafınızdaki insanları ve unsurları kullanacaktır. Evinizde ve çevrenizde beraber yaşadığınız ve iletişim içinde olduğunuz tüm bireyler, anneniz, babanız, akrabağlarınız, iş arkadaşlarınız, yalnız yaşıyorsanız evcil hayvanınız, hatta kullandığınız araç ve gereçler, sürdüğünüz araba, seyrettiğiniz tv bile buna dahildir. Bu durumda yapılacak olan tek şey, bu negatif enerjiye kulak asmamak, geçip gitmesini beklemek, hayatınızdaki olumsuzluklardan ötürü, ikizalevinizle aranızın bozulmasına izin vermemektir.
En yakınlarınızdan bile durup dururken, hiç olmadık bir şekilde saldırıya uğrayabilirsiniz. Bu saldırı enerjitik, duygusal hatta fiziksel bile olabilir. Bunlar negatif enerjilerin sizi aşağı çekme yöntemidir. Çünkü eğer sahip olduğunuz ışığı parlatamazsanız, ikizalevinizle birleşmeniz de zayıflayacaktır. Bu da daha güçsüz bir birliktelik demektir. İşte bu yüzden size durdurmak isteyenlere gülüp geçin, çünkü onlar gerçek değiller, gerçek olan tek şey ilişkiniz ve ikizalev misyonudur.
Bu negatif enerjilerin beslendiği en temel öge korku ve nefrettir. Bu korku ve nefreti kime ve ne şekilde hissetiğiniz önemsizdir. Önemli olan bunun sizde var olmasıdır. Çevrenizdekiler size karşı nasıl davranırsa davransın, bu iki ögeyi ön plana çıkarmayın. Sinirlenip kızıyorsanız bir kağıda yazın, sonra o kağıdı yakıp yok edin. Korkularınıza yenik düşmeyin, gerekirse onları test edin. Asla vazgeçmeyin. Sevgi ulaştığınız heryerdedir, yeter ki elinizi uzatın. Şunu bilin ki tek bir damla sevgi tüm korkuların ilacıdır.
Tüm bu negatifliklere rağmen ikizalev bağı evren tarafından koşulsuz ve şartsız korunur. Siz inancınızı yitirmediğiniz sürece, size kötülük etmek isteyen kişiler ilahi adalete maruz kalacak, başınıza gelen talihsiz olaylardan dolayı duyduğunuz hisler affetme yöntemi ile geçecek, sizi ulaşmak istediğiniz yere gitmekten alıkoyan ne varsa ilahi güçler tarafından silinecektir. En büyük gücünüz önce kendiniz, sonra sevginiz, sonra inancınızdır. İkizalev ilişkisi her ne pahasına olursa olsun korunur ve hiçbir güç bu ilişkiye zarar veremez, hatta zarar daha gerçekleşmeden yok olur.
Korkmayın, çünkü ihtiyaç duyduğunuz güç, içinizdeki ışıktadır. Siz ışığın kendisisiniz, bunu unutmayın.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: