Orijinal İkiziniz ve Gerçek İkiziniz / Orginal twinflame versus real twin

Sizin de bildiğiniz gibi ikiz alevlerin en büyük özelliği bir çift olmalarıdır. Bu da demek oluyor ki birçok ruh eşiniz olabilirken sadece tek bir ikiz aleviniz vardır. Bu teorik olarak doğru olsa da bu konuya bir parantez açmak ve yeni bir teori ortaya sürmek için bu yazıyı yazıyorum.

İkiz alev ilişkisi zor bir ilişkidir çünkü ikiz aleviniz sizin “gölge taraf” dediğimiz tüm karanlıkta kalan özelliklerinize ışık tutacak ve onların iyileşmesi için bunları su yüzüne çıkaracaktır. Bu su yüzüne çıkarma ve iyileşme süreci çok uzun sürebilir hatta yıllar alabilir. Bu iyileşme süreci tamamlanıp, siz karanlık tarafınızla yüzleşip buradaki tüm karanlığı aydınlığa çıkartıp belli bir uyum sağladığınızda bu ikiz alev ilişkisinin görevi bundan sonra ne olacaktır. İşte takıldığım yer burasıdır

Dünyadaki tüm çiftler bir yükselişten bahsediyor. İkiz alevimiz bizim karanlık tarafımız ise bu yükseliş sonsuza kadar sürebilir mi? Bana mantıksız geldi, karanlığın da bir sonu vardır ve karanlık tarafımız aydınlandığında; yani egonun hayatımız, kişiliğimiz ve davranışlarımız üzerindeki etkisi tamamen yok olduğunda, orijinal ikiz alev ilişkimize ne olur?

Kanımca bu ikiz alev ilişkisinin amacı tamamlanmış olur. Buradan da anlaşılacağı gibi bu orijinal twinflame ilişkisini false twin e benzetmek mümkündür. O zaman gerçek ikiz alevimiz kimdir ve nasıl bunu anlarız ve bu ilişki orijinal twin ilişkisine nazaran nasıl bir akış izler bunu irdelemek istedim.

Sizlere false twinden bahsetmiştim, orijinal ikiz alevden bahsetmememin nedeni ikiz alev sürecindeki arkadaşların süreçlerini etkileyecek olumsuz bir müdahalede bulunmamaktı. Fakat bu süreç şu anda global olarak tamamlanmak üzere. Herkes bir test sürüsünden geçti diye düşünüyorum.

Bildiğiniz gibi ikiz alevlerde bir ruhani ikiz, bir de matrix ikiz dediğimiz dünyevi hayata daha bağlı ve aslında dnaları aktive olduğu takdirde ruhani ikizden daha da güçlü bir yapıya sahip olan taraftır.

Genelde ruhani olan kişi yaşı büyük olan taraftır. Orginalinde ve eskiden bilgimiz kadarıyla aynı anda dünya düzlemine düşen bu çiftler arasında aşağı yukarı bir yaş civarı yaş farkı olduğu idi. Fakat şimdi bu durum şaşırtıcı değişiklik gösteriyor. İkiz alevlerin arasındaki yaş farkından bahsetmiştik genelde 15-20 civarı şanslıysanız, değilseniz bu yaş farkı daha da büyüyerek ilişkiyi dünyevi normlardan çıkaracaktır. 40 yaş farkı bile görüldüğü söyleniyor. Bu durumda ikiz alevinizi tanımak ve anlamak daha da zorlaşacaktır diye düşünebilirsiniz, tam tersi; onu her şekilde tanırsınız önce sesinden ve sonra gözlerinden. Eğer ikiz alevinizden tam olarak emin değilseniz, o kişi ikiz aleviniz değildir, ilişkiyi sorguluyorsanız ikiz aleviniz değildir, bunu çözmek için zamana ihtiyacınız yok ama anlamak için olacaktır. İnternette iki yıl boyunca her gün ikiz alevi için ağlayan bir kadının hikayesini okumuştum, sonrasında gerçek ikizi ile tanışmış ve hayretler içinde kalmıştı. Neden böyle bir şey yaşadı derseniz, manevi olgunlaşma sürecini başka türlü atlatmasına imkan olmadığı için. Sadece tek eşiniz olduğunu düşündüğünüz biri için iki yıl her gün ağlayabilirsiniz yoksa “o değil” deyip başkasına yönelir ve neyin ters gittiğine dair içinize bakmaya imtina edersiniz. Bu durumda ise yerinizde sayarsınız ve süreciniz tamamlanamaz.

Evet şimdiye kadar size çok acı çektiren bir ikiz aleviniz varsa bu durum onun ikiz alev olmamasından da kaynaklanabilir. Bunu kesin ve net olarak söylemiyorum fakat bunun olma olasılığını da düşünmeniz yerinde olur. Burada size çok derin bir sırrı açmak istiyorum. O sizi terk eden, acı çektirmiş, aldatmış, önemsememiş, değer vermemiş, kötü davranmış kişi, sizin karanlık tarafınızı simgeleyen o kişi, orijinal ikizinizdir. Her ne zaman ona “gerçek” sevgi ile bağlanırsanız ve tüm yaptıklarını “affederseniz” işte o zaman gerçek ikiz alevinizle tanışma şansınız olur. Bana gelen bilgiye göre şu an bu şekilde ikiz alev ilişkisi olan dünya üzerinde sadece 5 çift var, her kıtaya bir tane olarak dağılmışlardır.

Bu fantastik hikayeden sonra gerçek ikiz alevinizi nasıl tanırsınız size birkaç ipucu vermek istedim:

  • Ona ilk görüşte aşık olursunuz.

Burada ilk görüşte aşktan kastımın ne olmadığını açıklayacağım her zamanki gibi sonra da ne olduğunu kısaca dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım. Gerçek ikiz alevinizle bir ilişki arayışı içinde iken tanışmazsınız, tam tersi bir arayış içinde olmadığınız bir zamanda olur bu. Yani bir gece kulübüne gittiniz etrafı kesiyorsunuz sonra da o gece tanıştığınız birine aşık oluyor ve geceyi birlikte geçiriyorsunuz. Böyle bir ikiz alev çifti yoktur. Yada bir restoranda, barda, tatil köyünde…. Bunların hiçbiri ikiz alev buluşmasını anlatmaz. Diyelim ki böyle bir insanla tanıştınız aranızda bir çekim oldu, sonra çıkmaya karar verdiniz, bu da bir ikiz alev ilişkisi değildir. Sokakta elinizde kutular yürüyordunuz ve köşeden aniden çıkan biriyle çarpıştınız ve kutular havada uçuşurken siz göz göze geldiniz… bu da ikiz alev ilk görüşte aşk durumuna girmez. Yada uçakta yanınıza oturan kişiden çok hoşlandınız, “ben de bodruma gidiyorum ne tesadüf değil mi” diye espri ile söze başladınız, bu da benim bahsettiğim ilk görüşte aşk değildir. Veya bir iş arkadaşınız size bir akşam çıkma teklif etti, bu da yüzde yüz ikiz alev ilişkisi değildir. Şimdi bütün bunları eledikten sonra asıl konuya gelelim. Öncelikle hiçbir şekilde ikiz alevinizi aramıyor olmanız gerekiyor, bunun için buldum sanmanız da geçerlidir. Önemli olan o arayış enerjisinin içinizden silinmesidir. Buda belirli bir ruhani düzeyden sonra olur. İkincisi; o kişi hakkında hiçbir şey bilmeden aranızda hissettiğiniz ilk andaki güçlü çekimdir. Gözler ve ses tanıdık gelir. Bu çok önemli. Sanırım ilk 6 saniye içinde ikiz alevinize tam bir teslimiyetle aşık olmadıysanız, o ikiz aleviniz değildir. Bunu yaşamadan da ne demek istediğimi anlamak oldukça güçtür. İkiz alev aşkı zamanla olan bir aşk asla değildir. Çok nadir olarak zaten bildiğiniz fakat asla ilişki kurmayı düşünmediğiniz birine, ikiz alev dnasının yaşadığınız zaman dilimi içinde aktive olması durumu söz konusu olabilir. Bu da dediğim gibi çok çok nadirdir ve bir ruhani hedefle ilgili misyonu vardır mutlaka.

Bu 6 saniyede, yani ilk görüşte yaşanan aşkta şunları asla düşünmezsiniz; yaş, din, etnik köken, kültür farkı, boy farkı, mekan ve zaman. Eğer bunları düşünmediğiniz ilk bakış ve ilk karşılaşma yaşadıysanız, bu kişinin ikiz aleviniz olması çok muhtemeldir. Eğer daha önce tanıdığınız birine sonradan aşık olursanız bu ancak ikiz alev özelliği gösteren bir ruh eşi ilişkisi olur. İlk bakışta aşkın içinde, o insanla tüm zamanlarınızı geçirebileceğiniz ve geçmişte de geçirdiğiniz hissi gelir, bu hesapsız bir histir, gerçek bir histir. O an nerde, kiminle, hangi durumda, nasıl olduğunuzu düşünmezsiniz. Çünkü bir ikiz alev karşılaşması ve şoku yaşıyorsunuzdur.

  • İkiz aleviniz ile tüm farklılık ve zıtlıklarınıza rağmen o ilk bakışta hissettiğiniz aşk asla azalmaz.

Diyelim ilk görüşte aşık oldunuz ve karşınızdaki kişinin evli ve çocuklu olduğunu öğrendiniz. Eğer vazgeçercesine o ilk bakıştaki aşkta bir azalma, hislerde düşüş, heyecan kaybı oluyorsa, o ikiz aleviniz değildir. Bir ikiz alev çifti bunu asla takmaz. Ne yaş farkını, ne boy farkını, ne kültür farkını, ne de hayat koşullarından ötürü onları ayrı tutan şeyleri takmazlar. Çünkü onların bir tarafları bu dünyaya ait değildir, bunu her ikisi de eşit derecede aynı anda bilir ve anlar. Bu tanrının bir parçasını içinde taşıyan ikiz alev aşkına inançsızlık olur. Onlar bunu sorgusuz sualsiz bilir ve öyle hareket ederler. Hiçbir ikiz alevden şöyle bir söz duyamazsınız “ne mühendisler ne doktorlar istedi de varmadım” burada kişinin yaptığı iş ve sosyal statüsü de önemini tamamen yitirir. Zamanın başından beri var olan bu çifti kutsamak için tüm melekler yeryüzüne inmeye başlamıştır bile.

  • Bu ilişki size sürpriz gibi gelir. Evet bu kesinlikle hayatın size bir sürprizidir. O insanla geçirdiğiniz birkaç dakika size şimdiye kadar yaptığınız bütün iyiliklerin bir mükâfatı gibi gelir. O sizin cennetinizdir, siz de onun cenneti ve yaydığınız enerji cennetin enerjisidir. Dünyayı değiştirecek olan enerji, yükseltecek olan enerji, barışı getirecek olan enerji de budur. Sıradan bir ilişki asla değildir bu, herkesi hayrete düşürecek bir ilişkidir, nasıl oluyor da beraber oldunuz siz, dedirtecek cinstendir. Çok uyumsuzdur ve onun içindeki uyumu ancak gönül gözü açık olan biri görebilir. Zaten önümüzdeki yıllarda bunu görenler çoğalacak, görmemekte ısrar edenler ise bu dünyada barınamayacaklardır.

 

Devamı sonra….

 

 

  • Twinflame olan kişilerin sıklıkça rastlanan özel bir durumları vardır. İstisnalar kaideyi bozmaz dedikten sonra bu kişilerin genelde doğum günleri 8 ve 11 rakamını veya rakam olarak toplandıkları zaman bu sayıları verecektir, örnegin 26, 2+6=8 gibi. Twinflamelerle eşleştirilen 8 rakamı sonsuzluğu ve 11 rakamı mutlak birliğin, twinflame çiftinin simgesidir. Numeroloji twinflame yolculuğunda özel bir anlam taşır. 11:11 gibi tekrar eden saatleri veya 111 gibi tekrar eden numaraları görebilirsiniz etrafınızda. Kısacası evren bunlarla sınırlı kalmamakla birlikte size ikizalevinizle ilgili sinyaller göndermektedir. Bunları görmek ve yorumlamak da size kalmıştır.

 

  • Beşinci özellikse tüm zıtlıklarınıza, yaş farkına veya onda sizin başka birinde asla katlanamayacağınız özelliklerine ragmen sevginiz tam ve eksiksiz bir şekilde hesapsız olarak devam eder. Sonunu düşünmeden, etrafa kulak asmadan, tüm korkularınızı bir kenara bırakıp, tüm duygusal yükünüzü bir daha sırtınıza almayacak şekilde yeni bir hayat yoluna başlarsınız. Bu yol eve giden tek yoldur.

 

  • Altıncı ve sonuncu özellikse, ikizalev ilişkilerinde karma yoktur, karma olmadığı için normal ilişkilerde drama yaratacak durumlar bu çift için geçerli değildir. Drama yaşanmaz veya yaşanıyorsa da bu çok kısa sürer. İkizalevler bu yüzden birbirlerine olan cinsel çekimlerini hiçbirzaman kaybetmezler.

 

 

 

Sevgiyle kalın

 

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s