İkizalevlerde Koşulsuz Sevgi / Unconditional Love in Twinflames

Koşulsuz Sevgi kavramı üzerine yazdığım birçok yazının belki bir tekrarı olacak bu fakat gene de her geçen gün değişen enerjiler beni tekrar tekrar bu kavramı incelemeye yöneltiyor. Ruhumuz evrim geçirdikçe sevme şekillerimiz ve gücümüz de değişiyor sanki insan olarak.

Koşulsuz sevgi deyince ilk olarak “her ne pahasına olursa olsun sevmek” terimi gündeme geliyor, yada koşulsuz sevgiyi tanımlayın dersem “bir annenin çocuğuna duyduğu sevgi” diyebilir çoğunuz. Benim burada ışık tutmak istediğim koşulsuz sevgi bunlardan farklı bir koşulsuz sevgi, ikizalevlerin, yani aynı ruha sahip iki bedenin arasında olan koşulsuz sevgi. İkizalevlerdeki koşulsuz sevgi hali ve bunun topluma getirdikleri olacaktır.

İkizalevler aynı ruha sahip oldukları halde, gölge projeksiyon dediğimiz olumsuz durumlar, daha önceden temizlenmemiş karma, ikizalevlerin halihazırda bu yaşamlarında tattıkları geçmişten gelen olumsuz deneyimler, yani sevgiyi almalarına engel tüm negatif durumlar, onları uyumsuzluğa, birbirini suçlamaya, derin gerginliklere ve daha da ileri boyutlarda ego savaşlarına ve akebinde ayrılığa doğru sürükler.

Nasıl herşey büyümek için bir emek isterse, bence ilişkiler ve sevgi de aynı emeği ister. Nasıl gelişmek zamanla olan birşey ise, aynı şekilde zaman ve gösterilen sabırla ilişkilerde de gelişme ve akebinde bütünleşme sağlanır. Eğer bir ikizlevseniz ve negatif enerjilerle dolu olduğunuz halde günlük temizliklerinizi yapmıyor, sizin sevgiyi hissetmenize engel olan şeyleri ortadan kaldırmak için çaba harcamıyorsanız, bunun yerine ikizalevinize içinizden küfürler saydırıp, onun dönmesini bekliyor, dönününce de nasıl intikam alacağınızı planlıyorsanız tekrar düşünmenizi öneririm. Çok yanlış bir noktada duruyorsunuz demektir. O noktadan birleşme noktasına gelmeniz çok zordur.

Koşulsuz sevgi bu yüzden önemlidir. Eğer ikizalevinize karşı duyduğunuz, doğal olarak zaten halihazırda var olan, ilişki yapısı gereği zaten bu böyledir, koşulsuz sevgiye odaklanmanız size iyi gelecek ve engelleri aşmanızda yardımcı olacaktır. Koşulsuz sevgiyi içinizde bulmanız ve onun size duyduğu koşulsuz sevgiyi de kavramanız ilişki açısından önemlidir. Zaten biliyorsunuz ki başka bir kişi tarafından yapılsa affetmeyeceğiniz tüm hataları, koşulsuz olarak ve eninde sonunda affedeceksiniz. Bu ikizalev olma halinden gelir ve öncelikle egonuz buna karşı çıkacaktır. Egonuzun oyununa gelmeyin, gerekirse sadece ikizaleviniz yaptı diye affedin gitsin.

Ve asıl önemli konuya gelelim….

İçinizde ikizalevinize karşı duyduğunuz koşulsuz sevgiye odaklanmanızı istiyorum. Bunun bir polariteden ziyade bir olma hali olduğunu anlamanızı istiyorum. Şimdi de ikizalevinizin size karşı duyduğu koşulsuz sevgiyi içinizde bulmanızı istiyorum. Erkek iseniz içinizdeki eril enerji ve sonrasında karşıdan gelen dişi enerji olacaktır. Bir Kadınsanız ilk önce içinizdeki dişi enerjiye odaklanın, ona duyduğunuz koşulsuz sevgiye ve sonrasında onunlayken hissettiğiniz eril enerjiye odaklanın. Şimdi arada bir sekiz çizermiş gibi yumuşak bir hareketle içinizdeki koşulsuz sevgiden karşınızdaki koşulsuz sevgiye sonsuzluk işaretine benzeyen bir enerji aktarımı yapın, bunu hayal edin ve ortaya çıkan yeni enerjiyi kabul edin. Bu sizin uyumlanmış enerjinizdir. Bu iç huzurunuzu burada var edecek olan enerjidir. Bunu anlamaya çalışmadan kabul edin.

Umarım bu egzersiz size iyi gelmiştir….

İkizalevler yapıları gereği gölge taraflarını birbirlerine yansıtacaklardır. Karşınızdakini herhangi bir şeyle şuçlarken, bunun sizde de aynı şekilde olma ihtimalini düşünün. Eğer emin olamıyorsanız tekrar tekrar bakın. Düşüncelerinizin derinlerine inin, gerçekte şu anda olan birşey mi beni bu kadar etkiliyor, yoksa derinlerden gelen bir olumsuz travma, bir negatif karma veya halihazırdaki korkularımı mı yaşıyorum bunu lütfen düşünün. Eğer böyle ise bu blokajları kaldırmak için çaba harcayın, onları salın gitsin, geleceğe umutla bakın, geçmişteki kötü zamanlar gibi olacağını düşünmeyin. Umut ikizalevlerin en önemli kapısıdır. Zira Mevlana Celalettin-i Rumi de kendi öğretisi için aynen şöyle demiştir. “Burası umutsuzluk kapısı değildir, burası “umut” kapısıdır” Siz de bu güzel sözü ve derinliğini anlamaya çalışın. Umudunuzu gelecek için ve ikizalev birleşmesi için yitirmeyin.

Önümüzde güzel bir dönem var, bunu iyi değerlendirin. Gelecekle ilgili hedeflerinizi ve bunlar için yapmanız gerekenleri bir kağıda yazın. Yeni yılda bunları gerçekleştirmek için çaba harcayın. En kötüsü pusulasız denizde gitmektir, nereye gideceğinizi bilerek, yönünüzü ayarlayın. Kaptan sizsiniz bunu unutmayın, ne ikizaleviniz nede bir başkası. Kendinizi mutlu edecek hedefler koyun, eğer bunların arasında ikizalevinizle tam bir birleşme, bütünleşme ve bir olma hali de varsa ne mutlu!!! Bunu da yazmayı unutmayın.

Benim listemde tüm ikizalevlerin uyum içinde birleşmesi ve koşulsuz sevgi halinde ışımaları var. Tüm dünyadaki ikizalevlerin 2017 de ayrılıklarının son bulup, uyumlu bir şekilde, bir olarak, Yaradandan aldıkları Nuru saçarak bu dünyayı aydınlatmalarını umut ediyorum.

Koşulsuz sevgide kalmanız dileğiyle…

Burcu

Reklam

One thought on “İkizalevlerde Koşulsuz Sevgi / Unconditional Love in Twinflames”

  1. bu sitenin karşıma elbette tesadüf çıkmadığını düşünüyorum.
    algılıyorum daha doğrusu..
    kıymetli yazılarınız için teşekkür etmek istedim
    sizi daha sık takip edeceğim, çok teşekkürler..

    Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: