Yükselişe geçen ikizalevlerde, bedensel tepkiler:

Yükselmek, bedeninizin daha yüksek frekansta titreşmesi manasına gelir. Ruhani bedeninizin uyumlandığı bu yüksek frekansa, fiziksel bedeniniz de kendini uyumlamak için birtakım değişiklikler yapacaktır. Bu uyumlanmayı bilinçli olarak hissetmemeniz de mümkündür. Farkındalık ve etki kavramları içerisinde, siz hiç farkında olmadan da bu yükselme gerçekleşiyor olabilir.
Yükselişin bedenimizde yol açtığı başlıca semptomları şunlardır:
1-Yorgunluk hissi
2-Unutkanlık
3-Zaman zaman şiddetle gelen enerji patlamaları
4-Duygusal tutarsızlık; örneğin, aniden ağlamak
5-Grip
6-Baş ağrıları; özellikle kadınlarda daha sık görülür
7-Eklem ve kas ağrıları
8-Solunum problemleri ve kalp çevresinde ağrı veya çarpıntı
9-Gözlerde kaşınma ve yaşarma
10-Kulak çınlamaları ve ya diğer problemler
11-Kilo alma
12-Ciltte çıkan küçük noktalar
13-Çevredeki uyaranlara karşı aşırı duyarlılık
14-Elektronik aletlerin bozulması ve ya tepki vermesi
15-Evcil hayvanlarınızın tepki vermesi
16-Dietinizin değişmesi; örneğin kahve içmemek, vejetaryen olmak
17-Bağırsak hareketleri ve mide bulantısı
Yukarıda saydığım semptomlardan uzun uzun bahsetmeyeceğim, fakat genel bir bilgi vermeyi de yerinde buluyorum. Bu semptomları rahatsız edecek derecede yaşayan kişiler bana yazabilirler.
Bu yükselişin başlıca nedenleri dünyamızın foton kuşağından geçiyor olmasıdır. Aynı şekilde enerji bedenimizin de 7’li çakra sisteminden 12’li çakra sistemine geçişinin nedeni budur. Şöyle ki, dünyamız bu kuşaktan geçerken üzerinde yaşayan enerji bedene sahip varlıklar, halihazırda bulunan yüksek enerjiden etkilenmektedir. Örneğin, onbin voltluk bir enerjinin, enerjitik bedeninize verildiğini düşünün, buna bedeniniz de tepki verecektir. İşte bu enerjiyi kaldırabilmek için çakra sistemimiz de değişmiştir. İnsanın fiziksel bedeni nasıl evrim geçirerek bu güne gelmişse, enerjetik bedeni de aynı şekilde evrim geçirmektedir. Bu bir dönüşüm, bir değişim, bir devrimdir.
Bunun dışında ikizalevlerin amacı olan 12. boyuta yükselme ve 11. boyuttan sonra kaçınılmaz olan 7 beden birleşmesinden ötürü de yukarıdaki semptomları gösterebilirler. Kendi deneyimimden bahsetmem gerekirse, küçüklüğümde astım hastası olduğumdan en çok solum sistemi birleşmesi esnasında zorlanmıştım. Nefes daralmaları, kalp çarpmaları, sinus ağrıları, sanki aşırı heyecan ya da panik olurmuş gibi değişik semptomlar göstermiştim.
Hemen belirtmekte fayda var, semptomlar bir iki günden fazla sürüyorsa doktora gitmenizi tavsiye ederim.
Kendinize iyi bakın
Sevgilerimle
Reklam
%d blogcu bunu beğendi: