İkizalevler ve Günlük Enerji Temizliği/Twinflames and Energy Clearing

img_20160718_164716Şuan saat 11:11, 2017’nin ilk 8’i ve derin bir mutluluk içerisindeyim. Engellerin kalktığını, yeni bir döneme girdiğimizi hissediyorum. Artık eski ilişki kalıplarından çıkıp kendimizi mutlu etmenin zamanı geldi. İlişki içerisinde genelde daha az gelişmiş ruhu olan tarafın çıkardığı dramalar son bulacak gibi geliyor, siz de gelişmiş ruh olarak ilişkiden kaçıp onun korkularını tetiklemeyin. Uyumlu ve yumuşak olun. Eğer ilişkinin kadın tarafı iseniz içinizde olan ilahi kadın enerjisini yumuşak bir şekilde kullanın, eğer ilişkinin erkek tarafı iseniz cesur ve kahraman olun. Bir daha dünyaya gelmeyeceğiz, öyle düşünün…. ki bir ikizalevseniz bu doğrudur:)

Her ikizalevin yapması gereken günlük bir temizlik işlemi vardır. Bunu siz yaparken ikizaleviniz de şifalanır. Üye olarak tüm meditasyonlara ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle

4 Yorum

  1. Merhabalar;
    Blogunuzdaki tüm yazılarınızı okudum, çok da faydalandım, aklımdaki bazı sorulara cevaplar buldum. Şöyle ki ; Günlük enerji temizliğinden bahsetmişsiniz, ben bu nasıl yapılır öğrenmek istiyorum, bana yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden çok teşekkürler .

    Beğen

  2. Merhaba,
    İkizalev konusunda yardıma ihtiyacınız olursa bana yazabilirsiniz demişsiniz. Sizinle ikizalev konusu hakkında iletişime geçmek istiyorum. Size nasıl ulaşabilirim. Bana yardımcı olursanız çok minnettar olurum. Teşekkürler.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s