İkizalevler birbirlerinin anahtarını taşır/Twinflames holds the key for each other

img_20160729_174620

Herbirimiz hayatımızdan ve seçimlerimizden kendimiz sorumluyuz. Uzun zamandır tabiri caiz ise rölanti de yaşayan ikizalev ilişkisinin feminen enerjisine sahip taraf, artık kendi hayatını, kendi düzenini, kendi hayallerini gerçekleştirmek için bu yıl büyük bir güç bulacak kendinde. Bu çok olumlu bir gelişme.

Burada maskülen enerjiye sahip tarafın yapması gereken tek şey ona katılmak, fakat bu maskülen için o kadar da kolay değil. Onların derinlerinde yatan korkular, geçmişte yaşadıkları olumsuz deneyimler, 2016’nın onlara verdiği yük ve akebinde kafasının içindeki düşüncelerden ve şüphelerden çıkamıyor olmaları, bu konuda onlar için bir engel yaratıyor gibi gözüküyor. Bu engellleri aşmaları için feminen tarafın desteğine ihtiyaç duyuyorlar. Maskülen enerjiye buradan cesaret ve güç yolluyorum, feminen enerjiye de sabır diliyorum.

Evet kendiniz için bir hayat yaratabilirsiniz, bu ikizinizden bağımsız da olabilir fakat şunu unutmamak gerekir beraber yapabilecekleriniz tek başına yapabileceklerinizden kat kat fazladır. İkizaleviniz sizin refaha açılan kapınızın anahtarını tutar, o sizin en büyük ödülünüzdür. Ve aynı şekilde siz de ona verilmiş bir hediyesiniz, onun hayallerinin gerçek olmuş halisiniz. Lütfen bunu anlamaya ve düşünce anlamında içine girmeye çalışın.

İkizalevinizle tanışana kadar kendinizi belki de çok iyi tanıyordunuz, fakat bir baktınız ki aslında tanımadığınız taraflarınız da var. Bu çok normaldir. Şimdi de bunun olumlu tarafının hayatınıza yansımasını yaşamanız an meselesidir. Bundan kastım hiç bilmediğiniz özelliklerinizi, hiç farkına varmadığınız güçlerinizi ve üzerinde hiç durmadığınız yeteneklerinizi keşfedeceksiniz ve bunlarla hayatınızı, amaçlarınızı, kaynaklarınızı birleştireceksiniz. Bundan daha bereketli bir düzen olabilir mi?

Bunun için ikizalevinizin anahtarına ihtiyacınız var, o kapıdan ruhani boyutta da olsa beraber geçmeye ihtiyacınız var, temeli sağlam bir ilişki kurmaya ihtiyacınız var. Bunlar ikizalevi ile iletişim içerisinde olmayanlar için kulağa oldukça zor gelebilir. Şöyle yapmanızı rica ediyorum, yüksek üstatlardan ve meleklerden yardım isteyin. Onlara özellikle misyonunuzu gerçekleştirmek, o her ne ise, birlikte bir hayat kurabilmek için ikizinizle konuşmak istediğinizi ve bu konuda yardım etmelerini dileyin.

İkizaleviniz bu dönemde sizinle iletişim kurmak isterse buna karşı olumlu ve pozitif yaklaşın, geçmişte çektiğiniz, size çektirdiği acıyı unutmaya çalışın, yeni başlangıçlar eski defterlerle yapılmaz bunu unutmayın. Eğer ikizinizden başka biriyle süren ilişkileriniz varsa bunlar yavaş yavaş kendiliğinden bitecektir, buna izin verin, bunun ardındaki ilahi gücü ve misyonun önemini anlamaya çalışın.

Ocak ayı için bu kısa tavsiyeleri size vermek istedim. Siz onun anahatarını taşıyorsunuz, siz olmadan o hayallerine kavuşamaz, siz de aynı şekilde “oo” anahtarı geleceğiniz için kullanmadan, daha sıradan bir hayat yaşarsınız. Özgürleşmenize az kaldı.

İyilikle başlayın.

Reklam

One thought on “İkizalevler birbirlerinin anahtarını taşır/Twinflames holds the key for each other”

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: