“Kaçan” İkiz döngüsünü kırmak / Put an end to “Runner” twin cycle

20170129_141623.jpg

İnternette “runner” twin yazdığınızda çıkan makaleler o kadar fazladır ki, hepsi de sanki bu çok doğal ve normalmiş ve ikizalev sürecinin vazgeçilmez ve dramatik bir parçasıymış gibi anlatılmaktadır. İkizalevin olmazsa olmazı, bizim türk filmlerinden hallice, DNA kodlarımıza işlenmiş bir ilüzyon olmasın bu…

Bana bu konuda yazmam için ilham veren arkadaşımın yönelttiği soru şuydu “Neden kaçıyorlar ki?” gerçekten de neden kaçıyorlar, kaçmaları için bir sebep var mı? İnsan güzel birşeyden neden kaçar, bunun sebenin karmik olduğunu da düşünmüyorum.

Birtakım derin düşünceler acaba biz kaçacaklarını düşündüğümüz için mi kaçıyorlar diye bir algıya itti beni. İnternette okuduğum herkes ikizalev sürecinin bir aşaması olarak gösteriyor “running-chasing” döngüsünü. Ben henüz aşamaları bu yüzden yazmadım, gerçekten de bu ilahi ilişkinin kaçıp kovalamaya ihtiyacı var mı? O zaman sıradan bir ilişkiye dönüşüp anlamını yitirmiyor mu?

Bu sorular kafamı kurcaladı ve sizinle paylaşıyorum çünkü bunları siz de düşünün, tüm dünya ikizalev sürecine uyanamamış olabilir mi? Aslında genelde erkek olan ikizalevin “kaçan” taraf olması bir tesadüf mü yoksa bu tamamen kadın olan ikizlaev tarafın yarattığı bir ilüzyon mu. Bunu çok derin olarak düşünmenizi rica ediyorum.

Nedir bu erkek ikizalevleri bu kadar korkutan şey, hiç kaçmayan ikizalev erkekler yok mu, hep gidip filmlerde olduğu gibi sonradan kafasına dank edip elinde yüzükle gelmesi mi gerekiyor, yoksa bunu biz mi böyle seviyoruz, bunu ciddi anlamada düşünmenizi istiyorum. Acaba küçüklüğümüzden beri izlediğimiz tüm filmlerde böyle oluyor diye bizim ikizalev ilişkimizde de böyle oluyor olmasın? İlk ayrılık safhasının başında, kendim de dahil olmak üzere danışanlarıma baktığımda “kendi kendini sabote etme” eğilimi görüyorum. Ona içten içten veya alelen”hadi kaç” demiş olabilir misiniz? Kaç ki seni ne kadar çok sevdiğimi anlayayım ve seçeyim çünkü başka türlü anlamak bana öğretilmedi…

İnterneti açtığımızda okuduğumuz bütün makalaler, önceden annemiz tarafından bize kodlanan aşk senaryoları, eski kız/erkek arkadaşlarımızın sebepsiz gidişleri, izlediğimiz türk filmleri ve ağlayıp rahatlama arzumuz, kendimizi sabote etme eğilimimiz ve tüm bunlardan oluşan kocaman bir rezonans alanı bu “KAÇMA” durumunu bize çekmiş olmasın.

Genelde karşılaştığım durum ikizalevin erkek tarfının telefonlara smslere ve maillere “cevap vermemesi” evet neden cevap vermiyor? Nasıl bir beklenti içindeyiz ki, karşı tarafın üzerinde hisettiği derin baskı ve kötü deneyim, ona o telefonu açtırmıyor. Buna karşı tarafın gözünden baktınız mı? Kendiniz zaten o sunuz, bunu yapmak zor olmasa gerek. Şimdi düşünüyorum da eğer ona söylediğim ve yaptığım şeyleri “başka biri” bana yapmış ve söylemiş olsaydı onunla ben de konuşma gereği duymazdım….diye düşündünüz mü hiç. Bu da bana sadece kendimi ne kadar çok sevdiğimi ve değer verdiğimi anlatırdı. İkizalevin erkek tarafının ikizalev bağına “uyan”ması gerekir ki sizin hissettiklerinizi hissedebilsin.

Bazı ikizalevler zaten uyanmışlardır. Eğer böyle bir ikizaleviniz varsa çok şanslısınız demektir. Fakat her ikizalev uyanık olarak gelmiyor, onu uyandırmak dişi enerjisi yüksek olan tarafa kalıyor. Bu bir adaletsizlik mi, hayır değil bunun altında çok derin bir dinamik vardır, bunun karşılığı olarak eril enerji sizin üstlenmekte oldukça zorlanacağınız bir sürü karmayı üstlenmiştir, onları dişi taraf yaşasaydı kim bilir ne olurdu düşünmek bile istemezsiniz… Bu yüzden bir denge burada da mevcuttur, neden tüm iyileştirmeleri ben yapıyorum da o kız arkadaşıyla güle oynaya geziyor diye düşünmeyin. Bu koşulsuz bir sevgidir. Koşulsuz sevgi yoksa ikizalev ruh bağı da yoktur.

2008 yılında haiz olduğum derin bir uyanış ve yeniden doğuş ve o sırada aldığım inisiyasyonla size şimdi aktaracağım bilgiyi aktarıyorum. “Siz aşktan/sevgiden yaratıldınız” en büyük ilüzyonumuz da bunu kendinizin dışında aramaktır. Tüm bu dünya düzeni, tüketim odaklı yaşam ve savaşlar, ikili ilişkilerdeki dramatik durumlar, sizin “arayış” ınız, tüm bunların birtek sebebi vardır. Sadece ve sadece aşktan yarıldığınızı anlamamış olmanız, bunu anlamanın da üzerinde tam da özünüzde, içinizde, “*core” dediğimiz noktada bunu hissetmemiş olmanız. Çünkü eğer hissetseydiniz, herşeye kadir olduğunuzu anlardınız.

3d diye anlandırılan dünya boyutu ve sistemi artık eskide kalmaya başlamış ve 5d ye doğru bir geçiş başlamıştır. Bunu gerçekleştirecek olan ve diğer insanları uyandıracak olan taraf da ikizalevlerdir. Sizin böyle bir misyonunuz vardır. İkizalevler böyle büyük bir misyon üstlendiklerinden aslında odaklanmaları gereken yer de burasıdır. Herşey ilahi zamanlama ile çözülecektir, daha önce söyledim ve tekrar söylüyorum ki evrenin ulu mimarı hata yapmaz.

Yaşadığınız sürecin ne kadar zor olduğunu biliyorum çünkü oradan geçtim. Size destek olmam için bana herzaman yazabilirsiniz, yazarken de cevap almayacağınızı düşünerek bunu yapabilirsiniz, bu birşeyi değiştirmeyecektir, size cevap vereceğim ve birgün ikizaleviniz de verecek.

Şimdi uygulamanızı istediğim bazı yöntemleri maddeler halinde yazacağım:

1- “İkizalevim dönmeyecek” diye düşünmeyin. Bu söylediğim kolay birşey değil, hepimiz endişelere kapılıyoruz, hep “o dönecek” diye düşünün. Onun dönmesinden doğal ne olabilir ki, döndüğünde anlayacaksınız ki aslında hiç gitmemiş, bu da sizin yarattığınız bir ilüzyonmuş:) Ruhani ilişkilerde fiziksel dünyada olan ilişkiler gibi gitme gelme- itme çekme, yoktur. Onlar olması gerektiği gibi aşkın en saf haliyle, saf bir diyarda yaşamaya devam eder. İlişkileriniz karşınızdaki ile ne kadar vakit geçirdiğinizi hesaplayarak ölçmeyin. Hayatta öyle anlar vardir ki birkaç saniye sürer… fakat siz onun arkasındaki derinliği bir ömür yaşarsınız. Bu yüzden vazgeçmeyin ve vazgeçmeyin dedim diye onu hergün aramayın sakın, içinizde vazgeçmeyin, inandığınız şeyi bırakmayın, inanç en önemli ve değerli aracınız ve servetinizdir. İnanmaya şimdi başlayın: 29/1/2017 de yani 11.1.1 da. Tüm ikizalevler kavuşacaklarına inansa “şimdi” şu anda….. olamama ihtimali var mı? Bence yok:)

2-Günlük enerji temizliğini mutlaka yapın, ve ikizalevinize bunu hergün gönderin. Bu ayrılık sürecini kısaltacaktır. Onunla kendinizi iç içe geçmiş iki piramidin içinde hayal etme kısmını da kuvvetle yapın. Bu temizliğe ulaşmak için lütfen bana mail atın. Günlük temizliğin önemini size kelimelerle ifade edemem, bu araç benim başta kanadalı ikizalev Remi ve diğer farklı milletlerden öğrendiğim ve kendi bilgimi de içine katarak harmanladığım çok güçlü bir araçtır. Orada tek bir insanın bilgisi ve deneyimi yoktur, birçok kişininki vardır. Bu yüzden çok değerlidir ve bu yüzden ücretsiz olarak size sunmaktayım. Günlük temizliğinizi yapın ve iyi düşünün, olumsuz ve negatif insanlardan, sizi aşağı çeken kişilerden “kızım yıllar oldu hala onu mu düşünüyorsun” diyen arkadaşlarınızdan uzak durun:) Onlar bir ikizalev olmadıklarından bunu anlayamazlar, fakat onlar için iyi bir sürprizim var; tüm ikizalevler kavuştuklarında onlar da bir ikizalev olma yolunda ilerlemeye başlayacaklardır.

3-İkiz aleviniz kaçarsa kovalamayın, eğer bu evrede beni yakaladıysanız çok şanslısınız. Kaçmaya başladığı anda kovalamayın. Hatta KO-VA-LA-MA-YIN!!! çünkü kovalamazsanız insanların yüzyıllardır uydurduğu bu dinamiğe de giremezsiniz, ve ikizalevinizin uyanma sürecini çok kısaltmış olursunuz. Kovalamadığınızda 7 günde dönen ikizalev erkeği biliyorum, yoksa 7 yılı mı tercih edersiniz? Aşkın acı çekerek yaşandığı… hatta, aşkın acıdan ibaret olduğu, aşk acısı ile yanıp tutuşunca aşkı anlayan tiplerden değilseniz bunu yapmayın. Aşk acısı çekmekten zevk alıyorsanız, “Runner Twin” tam da size göredir, buyurun burdan yakın:)

4-Bu süreçte kendinize odaklanın, kovalamayın derken aklınızda da kovalamayın, onu düşünmeden sadece ruh bağını hissederek yaşayın, ikisinin arasındaki farkı anlayın, hissedin ama obsesif şekilde düşünmeyin, gelecek planı yapmayın, enerjinizi beklenti seviyelerine çıkarmayın, bu koşelsuz aşkın önündeki en büyük engeldir, beklenti. Beklentili olmayın ve aynı zamanda da vazgeçmeyin, istemek ve umit etmek arasındaki farkı anlamaya çalışın “hope” ve “want” başka şeylerdir. Her düşüncenizin ucu açık olsun. Ucu açık düşüncenizin ucunu nefret ve kızgınlıkla açık bırakmayın, sevgi ve özveriyle açık bırakın.

5-Son olarak olumlu imajinasyonlarda bulunun. Onunla berbaber sokaklarda el ele dolaştığınızı hayal etmek istiyorsanız edin fakat daha güçlü birşeye de ihtiyaç duyuyorsanız, menüden mediyasyonlara girerek oradaki canlandırmayı da yapabilirsiniz. Bu meditasyona ulaşmak için bana yazın lütfen. Hergün en az birkez onunla kendinizi beraber hissedin ve düşleyin…hergün başka bir şey düşleyin ki sınır da koymayın. Onunla uyum içinde aynı evde yaşadığınızı hayal edin, bir amaç için beraber uğraş verdiğinizi ve çok uyumlu bir şekilde diğer insanlara hizmet ettiğinizi hayal edin. Bunların hepsini siz seçin, bundan güç alın. Unutmayın ki o sizin aynanız, neye bakarsanız onu görürsünüz ve ona bakarsanız da kendinizi. Bu paradoksu anlamaya çalışın.

İyi Pazarlar ve Tanrının nuru hep üzerinizde olsun

Tüm ikizalevlere en derin sevgilerimle

Burcu

 

(Bu sitede yayınlanan tüm yazıların ve eğitimlerin hakkı saklıdır)

Fotoğraftaki resim: Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrenci Çalışması

 

10 Yorum

 1. Merhabalar yazılarinizi takip ediyorum. Yardımıniza ihtiyacım var. Bu yolda rehberliginize ihtiyacim var. Mail adresinizi bulamadim. Sizle maillesmek isterim. Lütfen bana ulaşın.

  Beğen

   1. Mail attım az önce size :)) cevap verdiginiz için çok teşekkürler:))

    Beğen

 2. Diğer yazılarınızın birinde klasik ilişkilerdeki kaçma kovalama dinamiğinin ikiz alevlerde olmadığını söylemiştiniz.Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.Teşekkürler.

  Beğen

  1. Evet. Normal ilişkilerde kaçan taraf bellidir ve digeri de onu kovalar. İkizalevler de kovalayan taraf aslında gerçek kaçan taraftır bu bir. Ikincisi ise ikizaleviniz sizi birebir yansıtır yani siz sogursaniz o da soğur, siz sogursaniz o yakinlasmaz

   Beğen

 3. Günlük temizlik dediğiniz kısım sitede nerede bulamadım ben , iki piramit dediğiniz olumlama vs bunlara nereden ulaşırım hep şifre istiyor site :/ umarım görürsünüz 🙂

  Beğen

Yorumlar kapalı.