Sonuçtan bağımsız hareket edebilmek / Taking action regardless of the outcome

img_20160719_185709İkizalevlerin ve birçok kişinin vazgeçilmez yarası sonuçtan bağımsız şekilde hareket edememektir. Buradaki döngüde, hareketi tetikleyen niyet,hareket ve sonuç vardır. Eğer niyetimiz iyi emeller üzerine kurulmuş ise, aksiyonumuz da bunu destekler ve sonuçta kazanırız. Fakat eğer sonuca çok odaklı olursak bu sefer aksiyon ve niyet de bir nevi erozyona uğrar. Bu konuda sizi aydınlatmak istedim.

İkizalev bir süreçtir. Bu süreç uzun da süren bir süreçtir. Çoğumuz ikizalevin ne olduğunu 2012 yılına kadar bilmiyorduk. Şimdi ise konu hakkında fikir sahibiyiz. Bu geçen süre içerisinde sizin hayatınızda neler oldu bir gözden geçirmenizi istiyorum. Neleri başardınız, neler değişti, neleri kazandınız… bunların hepsini aklınızda tutmanızı istiyorum. Biliyorum ki ikizalevlerin ayrılık süreçleri çok acılı ve sancılıdır, fakat bunun sonunda mutlaka çok güzel şeyler sizi bekliyor bunu unutmayın.

İkizalev konusuna yaklaşırken, niyet ve sonuç çok önemlidir. Eğer siz günlük temizliklerinizi yaparken ikizalevim bana geri dönsün diye yapıyorsanız bundan yeterince faydalanamazsınız. İkizalevinin çok fazla geri dönmesini isteyenler, bunun için falcıya gidenler, onu size geri getireceğim diyen kişilere bel bağlayanlar, hocalara gidenler var. Bunları lütfen bir kenera bırakın. Onu size hiçbirşey getiremez; sizden başka ve onun size geri dönmesine odaklanıp hayatı yaşamaktan vazgeçerseniz büyük bir yanlış yapmış olursunuz.

İkizalev süreci sizin için yaşanan bir süreç, ikizaleviniz sizin bu süreci yaşamanızda yanlızca bir aracıdır. Bu sizin süreciniz, sizin hayatınız ve sizin ruhani gelişiminizdir. Bunun dışında birşey aramak çok hata olur. Herşey olması gereken ilahi zamanda, olması gereken kişi ile, olması gereken şekilde olacaktır, bunu siz bile engelleyemezsiniz. Dolayısıyla endişe etmeyin ve kendinizi sonuca bu kadar bağlamayın. Aynı zamanda herşeyi çözüp anlamaya çalışmak yerine, onu hissetmeye çalışın.

Sonuca bağlı enerji ile hareket ederseniz ne olur biraz bahsedeyim. Bir kere sürekli birşeyi düşünmek ve arzulamak obsesyon yapar, bir sonuca odaklı olmak enerjinizi düşürür, hareket kabiliyetinizi kısıtlar, hayalleriniz ve imgelemeleriniz yok olabilir, bilinç düzeyinin çok çalışmasından biliç altı ve üstü düzeyler yerine getirmesi gereken fonksyonları yeterince yerine getiremezler ve sonuçta mutsuz olursunuz. Halbuki bu dünyada mutlu olmayı hak eden kişilerin başında ikizalevler gelir.

Aynı zamanda etrafınızda oluşturduğunuz vortex, sonucu çok düşünmenizden ötürü çalışmayacak ve kendi kendini tüketme eğilimi gösterecektir. Sonuç odaklı olmak sizi motive ediyor olabilir bunda sıkıntı yok fakat sonuca bağımlı olmak, işte bu enerjinizi tüketmenize sebep olur. Çoğu insanın arzularına kavuşamamasının nedeni de budur.

Kendi mutluluğunuzu kendiniz yaratın. Bunun için ikizalevinize ihtiyacınız yoktur. Sevdiğiniz yerlere gidin, sevdiğiniz şeyleri yapın, dostlarınızla vakit geçirin ve unutmayın ikizinizden ruhani boyutta ayrı değilsiniz. Sizin bunları yapmanız ona da iyi gelecektir.

Sonuç odaklı değil, niyet odaklı olun, niyetiniz tüm insanlıkla ilgili olsun, bencil düşüncelerden kendinizi arındırın ve göreceksiniz tüm evren size yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. Niyetiniz sade, saf ve net olsun. Bunun için aksiyon alın ve sonucunu hiç düşünmeyin. Sonuçta herşey olacağına varır ve ne olacağını da niyetiniz belirler. İkizaleviniz sizsiniz, bunu unutmayın.

Sevgilerimle

 

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: