10 Şubat Ay Tutulması ve Dolunay

Genelde astroloji konularında yazmayı tercih etmiyorum fakat gelen bir istek üzerine merakınızı gidermek istedim. Ben bir astrolog değilim ve bilgim de çok kısıtlıdır. Bu yüzden burada okuyacaklarınız edindiğim genel bilginin, bugün nette okuduklarımın bir yansımasıdır.

Bu seferki tutulma Aslan burcunda gerçekleşiyor ve bir önceki ise 16 Eylüldeydi. O zamandan bu zamana hayatımızda ne kadar çok şey değişti değil mi?. Benimkinde büyük değişiklikler oldu. İşte tutulmalar genelde bir kapının kapanıp başka bir kapının açılması ile ilgilidir. Size hizmet etmeyen, sonuç alamadığınız, amacından sapmış her ne varsa sevgi ile bitmesini isteyin ve bırakın yenileri gelsin, yeni kapılar açılsın.

Bu arada bu geçen süre bir kısmınız için zor geçmiş olabilir ve bu dönem şubat ortasında kapanıyor. Bu da demek oluyor ki ektiğimizi biçme zamanımız ve de aynı zamanda da değişikliği kabul etme. Kendinizle ilgili olumsuz düşüncelerinize bir göz atın. Tutulmanın Aslan burcunda olması özellikle “değersizim” ve “yetersizim” kaygılarını ve geçmiş yaraları gündeme getirecek ve sizi bunlarla yüzleştirecektir. Öyle değilsiniz ve kendiniz hakkındaki negatif inançlarınızı yok etme zamanıdır.

Bunun için her nefesinizde sevgiyi hissetmenizin ve günlük temizlik işlemini yapmanızın faydası olacaktır. Kendinize odaklanın, kendi ihtiyaclarınızı belirleyin ve onları kendinize verin. Kendi ihtiyaçlarınızı özgürce karşılama zamanı. Eğlenin ve hayattan zevk almaya bakın. Geçmişi unutun ve o kapıya doğru ilerleyin. Ve o kapıyı çalın. TAK TAK. Bakalım kim açacak?

Sevgilerimle

 

 

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: