26 Şubat Güneş Tutulması / 26th of February Solar Eclipse

Şubat ayındaki ay tutulmasının etkileri hala sürerken ve arka planda siz farkında olmasanız bile birçok değişiklik olurken bizleri başka bir sürpriz daha bekliyor. 26 Şubat’ta gerçekleşecek olan güneş tutulması, eskiden kalma alışkanlıkların ve feminen enerjinin eril enerji tarafından yıllar boyunca ezilmesine bir baş kaldırı olarak kendini gösteriyor.

Bu dönemde yoğunlaşmanız gereken en önemli şey ikili ilişkileriniz. Herkes ikinci bir şansı daha hak eder ve bu şans size bu güneş tutlmasıyla geliyor. Tek yapmanız gereken şey kendinizi evrenin akışına bırakıp olacak olanlara direnmemeniz.

Aslında bu direnci tek gösteren element ego muzdur. Eğer egomuz “ben bilirim” diye bir direnç göstermeseydi, hayatımız çok daha kolay olurdu. İkili ilişkilerinde mutsuz olanlar, bu ikinci şansı tüm gücünüzle yakalayın çünkü bu  kaçırdığınıza sonradan üzüleceğiniz bir fırsat olabilir. Ego’yu bir tarafa bırakın, belki de neyin nasıl olacağını bilmiyorsunuzdur.

26’sında dünyaya inecek enerjiler içinde yükselişe yardımcı olacak unsurlar var. Bundan dolayı bu enerjileri iyi kullanmamız gerekli ve hazır değişim başlamışken bundan maximum fayda sağlanmalı. Tam 26 sında güneş tutlması ile evrensel enerji akışını engelleyen egonuzun biraz kenera çekilmesi söz konusu. Bundan dolayı egonun bu enerjilere engel olmadığı ve sizin önünüze geçemediği, gene iyinin ve akışın kazandığı bir tablo ortaya çıkıyor.

Bundan solayı size iyi bir haberim var. Yükselişe geçmek için DNA temizliği isteyen ikizalevler için sadece 26 şubatta özel bir gün yapacağım. Bugün bana fotografı ile ulaşan tüm ikizalevlere karşılıksız olarak DNA temizliği yapmaya karar verdim. Sadece 1 gün geçerli olacak bu şifaya katılmak isterseniz bana yazın lütfen. Resminizi 26 sında gönderin ve uzaktan şifa ile DNA aktivasyonunuz başlasın.

Unutmayın bu aktivasyondan sonra yemeniz, içmeniz, alışkanlıklarınız ve sizin kendiniz hakkında bildiğinizi düşündüğünüz birçok şey değişime, ikili ilişkileriniz erozyona uğrayabilir. Sadece bu değişime hazır olanlar lütfen bana yazsın. Hazır değilseniz biraz daha beklemenizi öneririm.

Sevgilerimle

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: