İkizalevlerde Uyanış / Twin flame Awakening

Birçok maskülen ikizalev bu aralar uyanış sürecine girmiştir. Aslında derinlerinde bir yerde sizin hep özel olduğunuz fakat korkularından dolayı bunu kendilerinden bile sakladıklarını kendilerine itiraf ettikleri bir dönem ve uyanıştır bu. Bundan dolayı kavuşmalarla ilgili iyi haberlerinizi almak, dna temizliğinin çok işe yaradığını bilemek beni mutlu ediyor.

Unutmayın ki ikizaleviniz sizi asıl olan yaranızla karşılaştırmak için, sizi derinlerinize bakmaya zorlamak için buradadır. Bu biraz sinir bozucu bir süreç olabilir, özellikle bu yaraya bakmamaya direniyorsanız. İkizalev sürecini en çok etkileyen negatif etmen direnç ve korkudur, ve de özellikle erkek ikzalevlerden gelen isteksizlik hali.

Bunlara takılmadan içinizdeki gücü keşfetmeye çalışın, kendinizle ilgili rafa kaldırdığınız ve çözemediğiniz ne varsa bir bahar temizliği yapın ve onlardan kurtulun, eski düşünce kalıpları, ilişki hakkındaki negatif düşünceler, bunların hepsini bir tarafa bırakın. Kavuşan ikizalev dostlarım lütfen eskiyi yeniye getirmeyin, ikizalevinizle yeniden yeniye başlayın. Çektiğiniz acılar geçmişte kalsın bunları hiçkimsenin size kendini affettirmesine gerek duymadan bırakın ve kalbinizi sevgiye açın.

İkizalevi ile ilgili misyonla alakalı olarak hayal kuran ve halleri suya düşüp yarım kalan ikizalev dostlarım, hayallerinizi kendiniz sahiplenecek kadar çok sevin kendinizi. Kendi ayaklarınızın üzerinde duruyor olmanız ikizalevinizi size doğru çekecektir. Yollarına tek başına devam eden ikizalev dostlarım sizinle gurur duyuyorum ve ne kadar zor birşey yaptığınızı biliyorum. Allahtan sizin için bol sabır diliyorum. Bu yolu tek başına yürümeyi seçmek herkesin gösteremeyeği bir onur, bir zafer ve bir kahramanlıktır.

Şunu unutmayın ki ikizaleviniz sizsiniz, onu içinizde bulun ve oradan güç alın. Bu dünya düzleminde herşey arzuladığımız gibi gitmeyebilir fakat ruhani boyutta hep berabersiniz ve hiç ayrılmadınız, hiçbir güç de sizi ayıramaz. Bunu bu şekilde kabul edin ve buradan yani özünüzden güç alın. Karşınıza çıkan zorlukları aşmak için çaba harcayın ve çözüm üretin, siz istemediğiniz sürece hiçkimse sizden sevdiğiniz birini alamaz, sevdiğiniz kişinin kendisi bile. Çünkü sevgi gönüldedir, onu başka yerden aramak aptallık olur.

Evrenin bu sene sizin için planları var bunu çok derinden hissediyorum. Yollarına 2011 ve 2012 yıllarında başlayan ikizalevler, bu sene sizin seneniz ve hayallerinize kavuşacaksınız.

Işık sizinle olsun.

Burcu

%d blogcu bunu beğendi: