İlahi eril enerjiye mesaj / Message to divine masculine

cropped-img_20160717_203549.jpgThis a message to the divine masculine and a wake-up call for all twin flames.

Hold your spiritual strength as it is time for the old to break down and new to form itself. Beware of the actions you take for the reunion with your beloved as there may be no turning back since the time is coming. Let go of the old fears, let go of all your pre-attachments, let go of your possessions as they will all be replaced by new abundance falling into your life.

Let the feminine guide you with her receptivity, let her be, let her flow to you as the connection of flame resurrects itself to the planet earth. You all have what it takes when you believe in the core of your being, let it guide you, let it nurture you, and let it be you, so that love can blossom. Be free of your worries and anxieties as there is enough for everyone on this planet. Don’t let down your beloved, do not be afraid of who you are, awaken to the best in you, awaken to the most possible in you, awaken to your dreams, let go of what’s holding you back and replace it with your desires, love is possible NOW as I know for so long that you were without it.

Now is time to open yourself to the love that your beloved twin flame offer you. Open your heart fully and completely. Let it be. Let there be the divine light nurture you through her as she has the power to create, she can create anything for you.

***********************************************************************

Bu  tüm ikizalevler için ve ilahi eril enerji için bir uyanış çağrısıdır

Manevi ve ruhani gücünüze sığının çünkü eskinin yıkılıp yerine yenin gelme zamanı çok yakındır. İkizalevinize karşı gösterdiğiniz davranışlara dikkat edin çünkü kavuşma anı için çok da fazla zaman kalmamıştır. Eski korkularınızı bırakın, tüm önceki eski bağlarınızı kopartın, size hizmet etmeyen ilişkileri bitirin ve mülkiyetçiliğinizden sıyrılın. Tüm sahip olduğunuzu düşündüğünüz şeyler yerine yenileri gelecektir, bu sürece güvenin ve bolluğun hayatınıza akmasına izin verin.

İlahi feminen enerjinin sizi sadece varlığı ile yönlendirmesine ve size rehberlik etmesine izin verin. Bırakın o olsun, alev dünya üzerinde tekrardan dirilirken, bırakın o size aksın. Kendi özünüze güvenin, özünüzün size rehberlik etmesine, sizi beslemesine izin verin. Bırakın o siz olsun, öyle olsun ki aşk çiçek açabilsin. Endişelerinizi ve korkularınızı bir kenera bırakın, bu dünya herkese yeter. Sizi seven kadını yarı yolda bırakmayın, kim olduğunuzdan korkmayın, içinizdeki en iyiyi ortaya çıkarın, içinizdeki olasılığı olan herşeyi ortaya koyun, hayallerinizi canlandırın, sizi bunu yapmanızdan alı koyan ne varsa bırakın yok olsun ve yerine tutkularınızı yaşayın. Şimdi sevgi mümkün ve biliyorum uzun zamandır onsuz yaşadınız.

Şimdi kendinizi sevgili ikizalevinize açmanızın tam zamanı. Kalbinizi tamamen ona açın. Bırakın olsun. İlahi ışığın size onun vasıtası ile ulaşmasına izin verin. Yaratıcı güç dişi tarafa aittir ve bırakın ne arzuluyorsanız o sizin için bunu yaratsın. O herşeye kadirdir.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: