İkizalevler ve yeni homojen androjen yapı/ Twinflames and new homogeneous androgeneous structure

İkizalevler birbirlerinin izlerini taşırlar. Bundan dolayı ikizalevinizle karşılaştığınız anda bu izler aktive olur ve bir enerji akışı ve kodlanmış verinin iki taraf arasındaki transferi başlar. Bundan dolayı ikizalevler birkez karşılaştılar mı hep birbirlerine bağlı kalırlar çünkü arka planda bir işlem devam etmektedir.

Bazı ikizalev çiftlerinde ve genellikle %60 %40 gibi feminen ve maskülen tarafa rastlanır. Yani feminen taraf %60 feminen özellikler taşırken %40 da ikizinin maskülen özelliklerini taşır. Bu durum bazı çiftlerde %50 yani tam dengededir bu da androjen bir yapıyı ilk olarak akla getirir.

Günümüzün değişen yaşam koşullarında ve gene üniversal enerji akışları göz önünde bulundurulduğunda aslından bundan doğal bir evrim yoktur. Yeni androjen yapıda kadın ve erkek tam olarak dengede olduğundan, buradaki rol ayrımı da sürekli değişken bir yapıya sahiptir. İkizalevlerin erkek olan tarafı bu feminen oluşumu kabul ettiğinde duygularını daha kolay ifade etmeye başlayacak, bu arada hemen belirteyim birini tavlamak için kullanılan sözler değil, gerçek duygulardan bahsediyorum, bu gerçek duygular olumlu olumsuz karşıdaki ikizalev tarafından içtenlikle ve bağrına basarak karşılandığında ise uyumlu bir ilişki başlayacaktır.

Şu anda ikizalev bağlarında görünen tekrar konuşmalar ve uyumlanmalar hep bununla ilgilidir ve bu zamanı avantajlı bir şekilde kullanılmanızı tavsiye ederim. İkizalevinizle kontak kurun; basitçe bir kontak, hatrını sorun ve göreceksiniz ki hiçbirşey değişmemiş, bu akışı sağlayıp siz itmediğiniz sürece bu androjen veya eskisine nazaran bu anlamda daha homojen bir yapının kurulmasına neden olacaktır.

İkizalevine annelik babalık yapanlar artık lütfen bu şablondan vazgeçsin, bir ikizalev sevgisi anne baba sevgisinden çok daha üstündür. Bunu bu şekilde düşünürseniz belki tutunmayıp bırakmak daha kolay olacaktır.

İkizalevlerin androjen yapısı geleceğimiz için önemlidir. İnsanoğlunun geçirdiği evrimin bir parçası olarak artık sınırların kalktığı bir dönemde yaşıyoruz. Kendinize sınır koymayın, kız tarafı erkek tarafı diye ilişkinizi ayırmayın. Siz de çok iyi biliyorsunuz ki bir erkek olmak isteseydiniz ikizaleviniz olmak isterdiniz ve aynı şekilde bir kadın olmak isteseydiniz ikizaleviniz olmak isterdiniz. O sizin erkek versyonunuz, siz de onun kadın versyonusunuz ve bunu kabul edince biraz daha ilişki rahatlar çünkü kendinizin gölgede kalan taraflarını ondan görmeye başlayabilirsiniz.

Şunu unutmayın ki aynı ruhu taşıyorsunuz bu yüzden herşey bu kadar güzel ve bir o kadarda zor çünkü olağandışı bir durumu yaşıyorsunuz. Bir başkasının bunu anlamasını beklemeyin. Siz iki bedende yaşayan bir ruhsunuz bunu daha da basitçe anlatamazdım.

Yolunuz açık olsun.

 

Sevgilerimle

%d blogcu bunu beğendi: