New era of Twinflames/ İkizalevlerde yeni dönem

Dün bana ulaşan ikizalev dostlarım ve kendi deneyimlerime dayanarak da bu yazıyı yazmam gerektiğini hisettim. Belki size bir ışık olabilir.

Hepimiz yıllar süren bir deneyimden geçtik ve sanki dün de yolun sonuna doğru yaklaştığımızı hissettik. Aslında bu dört beş yıl içerisinde normal bir insanın evriminde neredeyse yirmi yıllık bir yol kat ettiğimi anladım. Bunun sizin için de geçerli olduğunu biliyorum.

Çok da emin olmamakla birlikte düşüncelerimi paylaşmak istedim ve de hislerimi bir taraftan da içgörülerimi.

İkizalev sürecinin feminen enerji tarafı dün itibarıyle evrimini tamamlamıştır. Bu süreçten bir ışık, bir yıldız olarak, tek başına, herşeye kadir birşekilde çıkmıştır. Bu varlık kalp çakrası açık ve ilahi feminen gücün sahibi ve korucusudur. İkizalevi ile de geçtiğimiz günlerde ruh boyutunda tam bir birleşme yaşamıştır. Ne yazık ki maskülen enerjinin süreci devam etmektedir. Onlar şimdi feminen counterpart dediğimiz yani feminen enerji olarak onları tamamlayıcı taraflarına, bu geçen yıllar içerisinde tüm çektirdikleri acıların bedelini ödemek için karmik bir süreçten geçecekler. Bu onlara iyi gelecek ve nihayetinde size geri dönmeleri için uyanmalarına sebep olacaktır.

Buradan tüm feminen enerji taşıyan ikizalevleri kutluyorum. Siz korkmadan, yılmadan ve azimle bu yolun sonuna yaklaştınız. Hemen bunu bir zafer olarak görmeyin çünkü yol daha bitmedi, o son metreleri de iyi koşmakta fayda var, yani finish çizgisini gördüm diye gevşemeyin lütfen. Bu kısmı sadece dengede ve huzurda kalarak tamamlayacağız. Aşağı düşmemek burada esastır. Bu hafta boyunca yaşayacağınız olumsuz olaylar karşısında tepkisiz kalın lütfen.

2012 yılından beri gerçekten çok zor bir sınavdan geçtik , şimdi bunun meyvesini toplama zamanıdır. Bu size nasıl gelmesi gerekiyorsa öyle gelsin, bu illaki ikizalevinizin geri dönmesi de olmayabilir, bu bir başarıdır, başarıdan size ne akıyorsa o olsun, tüm ihtiyaçlarınız karşılansın; arzuladığınız, hayalinizi kurduğunuz hayata ulaşın. Temennim budur.

Evet bu yol her nasıl geçti ise geçmiş ve sonuna doğru gelmiştir. Bu söylediğim tüm ikizalevler için geçerli değil, size uyuyorsa bunu böyle düşünün. Bir ikizalev süreci minimum 3 ila 6 yıl içerisinde tamamlanır. Bu rakam genel olarak aldığım diğer danışamanlık yapanların dünya ortalamasıdır. İstisnalar da mevcuttur.

Tüm danışanlarımla gurur duyuyorum, tüm ikizalev dostlarımla gurur duyuyorum. Bu yolu tek başlarına yürüme cesareti gösteren tüm ikizalevleri tebrik ediyorum çünkü nasıl zor olduğunu bir biz bir de allah bilir. Sizi yargılayanlara ve en yakınlarınıza; “Siz ayrı kaldıkça büyüyen ve güçlenen bir aşk yaşadınız mı?” diye sormak yerinde olur. Bir başkasının bunu anlamasını hiçbirzaman bekleyip yanılgıya düşmeyin. Hiçbirşey göründüğü gibi değildir.

Evet eve doğru yaklaştığımızı hissediyorum.

Sevgilerimle

Reklam

One thought on “New era of Twinflames/ İkizalevlerde yeni dönem”

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: