Ekinoks / Equinox

Yeni dönem hepiniz için farklı hislerle dolu olmasına rağmen aslında temelinde olan şeyler genelde aynı. Bunlarla ilgili bana ulaşan maillere istinaden biraz daha açıklama yapma gereği duydum.

Bazılarınız ikizalevim dediği kişinin ikizalevi olmadığını anladığı bir dönem yaşayabilir, veya hissetmemeler… kopuşlar…, bunlar çok doğal bir döngünün parçası. Sizi yolunuzda ulaşmanız gereken yere götürmek için olan şeyler… bunlar karşısında endişe etmeyin.

Bazı şeylerin anlaşılması ve netleşmesi için böyle bir döneme ihtiyaç vardır. Bir seçim yapmaya çalışmadan olanı kabul etmek burada işe yarayacak bir yöntemdir. Baharı kutlayıp kendinizi akışa bırakmalısınız.

Hiçbirşekilde kendinizi suçlu hissetmeyin veya neden böyle yaptım diye sorgulama hali içinde olmayın, keşkelerinizi bitirin,kendinizi daha çok sevmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz, bu ikizinizi de size yaklaştıracaktır.

Mental olarak bağlı olan ikizalevler, egoların yıkımı ve ölümü ile bu alandan kalp alanına doğru yönelmişlerdir. Bazılarınızın ikizinizi eksisi gibi hissedememesinin nedeni budur. Burada kendi tarafınızda tamamlanan bir döngü buna neden olmuştur, bunu bir zafer olarak da nitelendirebilirsiniz.

Bunun dışında maskülen ikiz karmik dönemini tamamlaması için son bir dokunuşa ihtiyaç duyuyor, bu karma artık tam bir olgunlaşmayı simgeliyor ve ağır olma ihtimali de var. Bundan dolayı ikizinizin geçirdiği karmik dönemi hissetmemeniz sizin hayatınıza devam etmeniz ve ona “uzaktan” destek vermeniz için gerekli bir süreçtir.

Bu sene birleşmeler olacağını düşünüyorum, baharla birlikte yeni başlangıçlarınız olsun. Ekinoks hepimize uğur getirsin ve bol şans.  Geçmişi tamamen kapatıp ikizalevinizle yeni bir sayfa açmanızı diliyorum. Hiçbir ağırlık, hiçbir karma, hiçbir mesafe,hiçbir suçlama, hiçbir beklenti olmadan salt sevginin hissedildiği ve yaşandığı bir birleşme olsun.

Baharınız kutlu olsun.

Burcu

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: