Gerçek Sevgi / True Love

Sevgi ve ilişkiler hakkında eski kalıpların yıkılması ikizalev ilişkilerine yeni bir ivme kazandıracaktır. Burada bu konu ile ilgili bilgi vermek de bana düşüyor.

Sevgi özgür bir duygudur, sevginin olabilmesi için bunu hissetmeye zorlamak ve zorlanmak doğru olmaz. Sevgi bir duygu durumu da değildir bu yüzden, bir yaşayış biçimidir. Aşkta ve sevgide ego olmaz. Ego varsa o bir duygu durumu ve sahiplenme ve sahiplenmek ile ilgili en temel ihtiyaçlarımız karşılayan bir unsurdur.

Burada esas sevgi, sevginin özüne ulaşmak, bir ömürü bu olguyu anlayarak geçirmektir. Sevgi öncelikle başkasına değil kendimize verdiğimiz bir ödüldür. Bunu anlamak için zaman geçmesi gerekir.

Eğer egoda iseniz sevdiğinize karşı kin, suçlama, şehvet, istila etme, sahiplenme, pozesyon, obsesyon, kısıtlama, kontrol etme, domine etme gibi özellikler gösterirsiniz. Eğer sevginiz egoda değilse, sevdiğinize karşı kabullenme, şevkat, ilgi, alan verme, özgürlük, destek olma ve bunun gibi duygular içerisinde olursunuz.

İkizinizi nasıl sevdiğiniz sizin kendiniz nasıl sevdiğinizi gösterir. Onu en ufak hatasında hemen yargılıyorsanız, siz de kendi hatalarınıza karşı kendinizi tolere etmiyor, içten içe suçluyor olabilirsiniz. Bu da ikizinizle aranıza giriyor ve birleşmenin olmamasını sağlıyor olabilir.

Tüm ikiz alevler öncelikle ikizalevinizle bir ilişki başlatmadan önce kendi eril ve dişi enerjilerinizi dengede tutmalı, bu dengeyi kurmalı ve sürdürmelisiniz. Aksi takdirde başa dönemk kaçınılmaz olur.

Bu dönemi bu yüzden kendinize yatırım yaparak geçirin. Siz neler istiyorsunuz, kendinizi yeterince seviyor musunuz, koşulsuz sevgiyi kendinize veriyor musunuz, kendinize saygı duyuyor musunuz, kendinize değer veriyor musunuz. Bu değer verme eğlemini nasıl gerçekleştiriyor ve nasıl diğerlerine verdiğiniz değerle dengede tutuyorsunuz. Bunlar çok önemlidir.

Bu hafta özel bir hafta, eğer gerçek sevgiyi yakaladım diyorsanız bunu ikizinizle paylaşmaktan çekinmeyin. O da size olumlu cevap verecektir.

Sevgi ile kalın

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: