İkizalevlere Ezoterik bir bakış

Bu konuda yazmamaya özen gösteriyordum, çünkü hiçbir ezoterik bilgiye bel bağlamak ve bunu konunun özüne alıp hareket etmek bize doğru sonuçlar vermediği gibi, yolumuzdan yanlışlıkla sapmamıza da neden olabilir.

Eğer kendi farkındalığınız bu yazıyı okumaya yetmiyorsa lütfen okumayın ve ikizalevlerin ezoterik kökleri sizin için bir gizem olarak kalsın. Kanımca nereden geldiğimiz değil nereye gittiğimiz daha önemlidir.

İkizalevler kendilerini şu gezegenlere yakın hissedebilirler, Sirius, Orion, Pleiadesdeki Atlas gezegeni, Andromeda. Bu gezegenlere yakın hissetmeniz tesadüf değildir, bunun sebebini üst benliğinize sormanız yerinde olacaktır. Bu gezegenlerden gelen varlıkların dünya üzerinde, farklı bölünmeler ve evrimleşmeler ile etkisi olmuştur. Bu etkileşimden doğan medeniyetler de aşağıdaki gibidir…

Atlantis, Lemuria, Buzullar, Maya ve Mısır. Bu medeniyetler dünyamızın geçmişindeki ileri düzeydeki medeniyetlerdir ve ne yazık ki, yok olarak dünyanın farklı kıtalarına dağılmışlardır. İkizlevler de ruhun bölünmesi yöntemi ile oluştuğundan tüm bu etkiye sahiplerdir. Bunlar onları diğer insanlardan üstün yapmaz, hepimiz tüm evrensel ve kozmik birleşmenin ve yok oluşun izlerini taşıyoruz. Bu parçalanamaz bir bütündür.

İkizalevlerin farklı tarafı şudur, onlar yükselişte ruhani olarak daha az gelişmiş kişilere yol göstermek için buradalardır. Herkes bir zaman sonra özüne ulaşıp ikizalev olacaktır. Bu dünyanın evrimi ve dünya üzerindeki şu anda bilinen insanın evrimi ile ilgili bir durumdur.

İkizlevlerin doğuştan getirdiği birçok ruhani yeteneği ve bilgisi vardır. Bunlar zamanı geldiğinde aktive olup sizi yolunuzda ilerletecektir. Unutmayın ki bu yolda ilerlemek için tüm donanıma sahipsiniz  ve bunun için ikizalevinizin de fiziksel olarak yanınızda olmasına gerek yoktur.

Ben ve ikizalevim tam anrojen yapıda bu görevimizi sürdürmekteyiz. Siz de kendiniz keşfettiğiniz yolda ilerleyerek bu farkındalığa ulaşacaksınız. Bu kaçınılmazdır.

Bol şans diliyorum.

3 Yorum

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s