İkizalevime hazır mıyım/Am I ready for my twinflame

20170401_163115Bu konu sıklıkla gündeme gelen bir konu ve yabancı kaynaklarda veya internette bu konu ile ilgili tonlarca yazı bulabilirsiniz. Ben de bir tane yazmadan edemedim. Kendi fikirlerimi okuduklarımdan bağımsız olarak size aktarmak istedim.

Eğer ikizalevinize hazır olmasaydınız, onunla hiç karşılaşmazdınız.

Bu büyük “tesadüf”, evren tarafından salt size acı çektirmek için tasarlanmış olabilir mi? Tabikide olamaz. İkizinizle tanıştınız ve o bağ aktive oldu çünkü buna hazırdınız.

Eğer siz “hazır” olmasadığınızı düşünüyorsanız bunu lütfen kendinize sorun, kendi içinizde buna bir cevap arayın, neden böyle hissettiğinizi sorgulayın, hazır olup olmamanızı neden sorguladığınızı da sorgulayın. Çünkü evren hazırmış ki karşılaşmışsınız. Bu kadar basit ve sade.

Bir sonraki hayat, daha değil, şimdi doğru zaman değil, şimdi doğru yer değil, şimdi değil, keşke daha sonra olsaydı, keşke şu da olsaydı da ondan sonra olsaydı, şu an mümkün değil, koşullar uygun değil vs vs vs, tanıdık geliyor mu?

Bütün bunlar hep egonuzun sözleridir.

Ruhani boyutta böyle birşey yoktur. Bunlara kendinizi inandırdıysanız içinize ve en derinlerinize bakmanızı öneririm. Çok derinlerinize bakın, dışarı değil içeri doğru bakın. Siz neye hazır değilsiniz? Neden hazır değilsiniz? Bunu anlamaya çalışın. Sevgi şu andadır ve herandır, bunu yakalayın.

İkizinizle karşılaştığınız anda birleştiniz aslında, zaten ruhani alemde hep beraberdiniz. Bunu neden anlamak istemediğinize bakın, ikizinizden hiçbir zaman ayrı değilsiniz. Ve bir başkası sizi ondan ayrı tutamaz, bunu anlamaya çalışın, bunu siz bile yapamazsınız.

Dünya boyutunda buna 3D diyoruz, bir arada olmak için can atanlar; size ne engel oluyor bunu kendinize sorun, en derin korkularınızla yüzleşin. “Sizi bir araya koymadık çünkü korkularınızla bir arada kalamazdınız” dedi bir ses içimden. Bunu hep beraber anlayalım.

Kendi içinize dönün, yaş engel mi, zaman engel mi, sosyal statü engel mi, toplum engel mi, önceden verilmiş sözler engel mi, önceden yapılmış seçimler engel mi, çocuklar engel mi, evcil hayvanlar engel mi, akrabağlar engel mi, arkadaşlar engel mi, maddiyat engel mi, “siz” engel misiniz?

Bunu gerçekten tüm içtenliğinizle ve ciddi bir şekilde kendinize sorun. Ondan sonra duyduklarınıza, gördüklerinize ve yaşadıklarınıza inanabilirsiniz.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: