Maskülen Enerjide Gelişmeler / Development in masculine energy

Maskülen enerjide bu ay çok net gelişmeler var. Onlar içsel çatışmalarını bir yana bırakıp gerçek ikizalevlerine yönelmek istiyorlar. İçlerindeki savaş bittiği için ve karma olarak artık daha temiz olduklarından sizinle yeni bir başlangıç düşünmeleri yüksek ihtimal. Buradan herkese boncuk dağıtmak istemiyorum, fakat eğer birleşme zamanınız gelmiş ise bu ay uygun, aşk ve sevgi iki alev arasında parlıyor.

Açıkçası cumadan beni benim de içim o kadar ferah ki anlatamam, sanki bir rahatlama var. Maskülen enerji duygularından emin ve sizin onun karşısına bir daha çıkmayacak bir fırsat olduğunu anlamış durumdalar. Bunun kafalarında yaşadıkları birşeyden ziyade gerçek olduğunu anlamış durumdalar.

İkizalevin erkek tarafı için bu hafta nasıl bir hayat yaşamak istiyorlarsa, bunu düşünsünler ve harekete geçsinler. Her ne düşünürlerse olacak ve ikizleri onlara full destek oluyor, onları koruyor ve değer veriyorlar. Belki erkek ikizalev için yolun ne olduğu net değil fakat beraber olacağı kesin. Erkek taraf da maskülen enerjiyi daha çok üstlenecek ve aksiyona geçecek. Arama yada sms alırsanız şaşırmayın, veya 5. boyutta telepatik iletişime geçecekler. Bu enerji size eski ikizalevinizden farklı gelebilir, şaşırmayın. Yenilenmeyi siz de hissedecek ve göreceksiniz. O artık farklı biri, o eski alışık olduğunuz ikizi arayıp şüpheye düşmeyin lütfen.

Masküen enerjiyi tekrar kutluyorum ve buradan destek veriyorum. Tüm ikizalev danışanlarımın enerjisi üzerinizde olsun ve sizinle gurur duyuyoruz. Her zaman destek olduğumuzu bilmenizi diliyorum, ne yapamışsanız anlıyoruz ve bittiği için mutluyuz.

Feminen enerji şuan kendinin daha çok farkında, merkezine ikizini koymak yerine kendini koymuş ve yoğunlaşmış durumda, buda alma verme dengesinin tekrar kurulmasını sağlayacaktır. Geçmişte kötü şeler yaşayan ve incinen kadın ikizalevlere sesleniyorum, eskisi gibi olmayacak lütfen korkmayın ve negatif enerjileri üzerinize çekmeyin. Çoğunuz bu muhteşem anı yaşayacaksınız, kaldığınız yerden değil, baştan başlayın lütfen. Eskiyi yeniye getirmeyin.

Uzun zamandır ayrı olan ikizalevler, bu fırsatı kaçırmayın ve şüpheye düşerek kendinizi sabote etmeyin. Daha önceki düşüncelerinizi onutun, bırakın hayat size aksın…

Bugün bana ulaşan çok ikiz var. Lütfen ne yaşanması gerekiyorsa yaşansın, birşeylerin kopması gerekiyorsa kopsun, bağlantıyı zorlamayın çünkü yenisi gelecek. Bırakın gitsin, bırakın kopsun, zaten birsiniz asla ayrılamazsınız, buna güvenin.

Tekrar biraraya gelecek olan ikizler, lütfen eski yapışkan modunuza girmeyin. Bugün beni arayan ve ulaşan tüm ikizler bırakmanız gereken şey budur. Sıkı sıkı neyi tutuyorsunuz, siz zaten o’sunuz o zaten siz. Bırakın ve yükselişe geçin…. yükseldiğiniz yerde sizi ne bekliyor…deneyimleyin…hiç düşünmeden…

Maskülen enerji bu ay hayatını kalan kısmı ile ilgili önemli kararlar alacak. Daha önce anlattığım ruh eşi uyumlanmasını yapanlar. İkizaleviniz ilk ruh eşinizdir.

Herşey yeniden başlasın

Sevgilerimle

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: