Kaçan ikiz aslında siz misiniz? / Are you the real runner?

Özellikle bu hafta içimize bakmamız için iyi bir fırsat. İkizalevi ile herhangi bir şekilde iletişim içerisinde olanlar için birkaç önerim olacak.

Acaba kaçan ikiz siz misiniz? Onun size geri dönmediğini, umursamadığını ve aranızdaki bağdan bi haber olduğu konusunda yakınırken, acaba siz kendinizi sevilmeye değer buluyor musunuz?

Bugünden itibaren üç gün boyunca yapacağınız bir meditasyon size iyi gelecektir. Bir bakmışsınız aslında kaçan sizsiniz ve ikizinizi binbir endişe ve korku ile itiyor, size ulaşmasını engelliyorsunuz. Sonra aman o iyi olsun benden uzak olsun önemli değil mi diyorsunuz. Şimdi okuyunca objektif olarak bunu değerlendirmenizi öneririm.

Tüm eski ilişkilerinizle bağınızı koparmalısınız, aksi takdirde bir ikizalev birleşmesi yaşamanız mümkün olmaz, üzerinizde enerjitik bağlar dururken bu işlem mümkün olmayacaktır. Herhangi bir korku veya düşünmek bile işlemi geriletecektir. Kendinizi tamamen olana teslim etmelisiniz ve süreci kontrol etmeye çalışmamalısınız.

İkiz alevinizin tüm endişeleri gelip sizi bulabilir. Bu konuda farkındalığınızı hemen artırmanızı öneririm. Bunların ondan geldiğini ve iyileşmek için sizden yardım istediğini unutmayın. Dün kendimi ikizalevim benden yaşça büyük olmasına rağmen ben yaşça küçüğüm eyvah ne olucak diye bu konuda endişe ederken buldum. Sonra anladım ki bu onun endişesi… gibi durumlar olabilir. Kendi içinize bunları sorabilirsiniz.

Bu hafta işinize yaracak birkaç meditasyonu bloğa ekleyeceğim. Her zaman inanın ve sadece inanın, tanrı mucizeleri sever.

4.4.4

Sevgiler

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: