Guru trap in twinflames / ikizalevlerde guru tuzağı

img_20160709_163527

İkizalev olmak beraberinde birtakım güçlükleri de beraberinde getiriyor. Bu konuda en güçlü olmanız gereken taraf kendinizin dışında bir dayanak aramamanızdır. İkizalev sürecinizi en iyi yönetecek taraf sizsiniz.

İkizalevinizin bir guru olma ihtimali size çok cazip ve yüksek bir ihtimal gibi gelebilir. Özellikle spritüel bir insansanız ve sizi tamamlayan kişinin de spritüel güçleri olan biri olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Fakat genel olarak örneklere bakıldığında bu tam tersidir.

Eğer siz spritüelseniz ikiz aleviniz akıl ve mantıkta olan dünyevi bir karakter olur. Evren dengeyi bu şekilde sağlamıştır. Bundan dolayı eğer spritüel bir hoca veya therapist veya guru size ikizaleviniz olduğunu söylerse burada birkez durup düşünmenizi isterim. Bu kişi birçok insana aynı size yaklaştığı gibi yaklaşıyor olabilir. Siz de bir ikizalev arayışı içinde iseniz tam da bu tuzağa düşmeniz an meselesidir ve kaçınılmaz olur.

Bazı spritüel ve enerji ile çalışan kişiler ve dini karakterler kendi ikiz olma fikrini reddedeler. Bu içten içe besledikleri bir duygudur, onlara göre kendileri tektir, kendilerini tanrı gibi gördüklerinden bu tekliğin içinde bir twinflame counterpart yani ikizalev eşparçası yoktur. Bu kişiler zaten kendileri ikizalev değildir yüksek ihtimalle. Fakat size ve birçok insana enerji anlamında ihtiyaç duyarlar. Bu tip insanlar genelde sizden beslenirler ve enrerjinizi alırlar. Bazıları enerji bedeninizi darmadağın edebilir çünkü tek bir bildikleri yöntemi herkese aynı şekilde uygulama eğlimi içindelerdir. Onlar size özel bir elbise dikmezler onların tek bir elbisesi vardır ve size onu giydirmeye çalışırlar bu da 7 bedeninizde, ve enerjitik anlamda limbik sisteminizde problem yaratır.

Bu tip enerji terapileri almadan birkez daha düşünmenizi öneririm. Bir ikizalevin sprituel yolda ilerlemek için birine ihtiyacı yoktur. Bunu kendi başınıza yapabilirsiniz. Burada benim de görevim sadece yol göstermektir bunun dışında herşey sizde başlar ve sizde biter.

Enerji çalışırken çok dikkatlı olun, size gelip de sen benim ikizalevimsin diyen insanların tümüne bir kez daha dikkatli bakın, sizin ikizaleviniz mi…değil mi? yoksa sizden bir çıkarı mı var, buna dikkat edin lütfen.

Birçok enerji ile çalışan kişi domain dediğimiz ana etki alanına bağlıdır. Çalıştığınız kişinin hangi domaine bağlı olduğunu anlayamıyorsanız onunla çalışmayın çünkü bedenin herkese atfedilmiş ilahi gücü dışında birtakım varlıklarla çalışan kişilerin ve bu varlıkların bağlı bulunduğu yer(domain) size zarar verecek bir yapıya sahip olabilir. Bu kısa dönemde gözükmese de uzun dönemde kendini gösterir.

Eğer bir kişi sizde bağımlılık yapıyorsa bunu birkez daha düşünün. Burada enerji olarak yanlış bir durum vardır.

Sözlerimi bitirirken siz akıl ve mantık yoluyla, en önemlisi bilgi yoluyla problemleriniz çözmeye çalışın, zaten danışmak istediğiniz konularla ilgili bu sitede tüm bilgiler mevcut şu anda. Kendi yolunuz size ikizalevinize götürecektir bir başkasının yolu ise onunkine.

Yolunuz açık olsun…

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: