Kaçan ikiz perpektifinden ilişki I / Relationship From a runner twin’s perspective I

Ankara için tüm seanslarım dolmuştur, çok teşekkürler.

Sevgili Kovalayan ikizler; beni bulduğunuzda kendi gerçekliğinize uyanmaya başladınız demektir, o günü unutmayın ve bir yere not alın lütfen. Bu süreçte size tavsiyem blogu tekrar tekrar okumanızdır, çünkü bazen o an size açık olmayan bir bilgi sonradan başka bir anlam ifade ederek size açılabilir. Bundan dolayı gerekli gördükçe eski yazılarıma da linkler vereceğim.

Sizin uyanışınız ikizinizin de sizi takip edeceği manasına gelir fakat bunun için aceleci olmayın, sabır önemli bir ikizalev özelliğidir ve ruhani yolda en çok ihtiyacınız olan şeydir. Herşeye bir anlam yükleyip beyninizi de fazla yormayın. Nasıl olsa evrenin ulu mimarı tüm çizimleri yapmış, planı hazırlamıştır, bundan sonra tek yapılacak şey bu katedrali inşa etmektir.

Eğer kaçan ikiziniz beni bulursa veya internetten “ya bu ikizalev de ne ki” diye araştırma yapıyorsa, o zaman onun uyanışı da başlamış demektir. Bundan önce onu uyanmaya zorlamak herşeyi daha kötü yapacak, ilişkiyi geri götürecek hatta uyanma yolunda “onunla uyanışının” arasında durmanıza ve bunun gerçekleşmemesine neden olacaktır. Kovalayan ikizler için en büyük tavsiyem “yapbiliyorlarsa” kovalamaktan vazgeçmeleridir.

Kaçan ikiziniz öncelikle sizin sahip olduğunuz bilgiye sahip değildir, bundan dolayı ona tolerans göstermeli kızıp sinirlenmemelisiniz. Bu ilişkiye zarar verir ve sizin kendinize kızmanıza neden olur. İkizalev ve ikizruh dinaminiğini, her türlü ilahi aşk dinaminiğini, ayna özelliğini anlamaya çalışın ve davranışlarınızda bunu ön planda tutun, aksi takdirde egonuza yenik düşebilirsiniz.

Kaçan ikiziniz yaptıklarını sizi incitmek için yapmıyor, bunları kasten yapmıyor lütfen öncelikle bunu anlamaya çalışın, ona izin verin, alan verin ve karmik anlamda derslerini ve ilişkilerini yaşayıp bitirmesine izin verin. Sonunu düşünerek tekrar birleşmenin olmasını engelliyor olabilirsiniz, belki de ikizalevinizle birleşmeniz arasında duran tek şey sadece sizsiniz.

Kalıplardan kurtulun, şimdiye kadar bir ilişki hakkında öğrendiğiniz tüm kalıplardan kurtulun, bir ilişki nasıl olması gerekir bunları unutun ve kendinizi ikizalevin ateşine teslim edin, su gibi o da yolunu bulacaktır.

Ayrılık döneminde oturup ikizinizi beklemek yerine yaşayın, çünkü yaşarken onun karmasını da temizliyor olabilirsiniz, benim ikizimle ilişkimde onun karmasına yardım ettiğimi biliyorum, onun aşamadığı şeyleri başka insanlar üzerinden kendim yaşayarak aştığımı biliyorum. Bu hem onun, hem de benim karmam oldu, kollektifin de karmasına hizmet ettik aynı zamanda. Karmik dersin ne olduğunu akıl yoluyla anlamaya çalışın, bu süreci kısaltmaya çalışmayın çünkü bunu sizden başkası yaşayamaz. Gene kendi karmanızı falcıya veya enerji ile uğraşan diğer kişilere giderek tamamlatamazsınız. Daha kısa yollar aramayın ve kendinizi olana doğru serbest bırakın.

Kaçan ikizinizin sizi umarsamadığını, sevmediğini, değer vermediğini düşünüyor olabilirsiniz, bu durumda beklemek yerine bunları kendinize siz verin, belki de o sizi yansıtıyordur. Siz kendinizi umursayın; isteklerinizi başkaları yüzünden ertelemeyin, siz kendinizi sevin; kendi hatalarınıza karşı tolerans gösterin ve affedici olun, siz kendinize değer verin; kendinizi değersiz olan durumlar içine sokmayın, değen şeyler yapın.

Kaçan ikiz perspektifi bir seri yazı olarak devam edecektir aynı başlık altında…

 

Sevgiler

2 Yorum

  1. En ihtiyac duydugum anda karsima ciktiniz. İkizalevimle iliskimizde yasadigimiz bazi seyler aci verse de kalbim hep onunla kalmam gerektigini soyluyor. Umarim hersey cok daha iyiye gider. Halletmemiz gereken meseleleri halledebilirz ve tam bir kavusma yasayabilirz.

    Beğen

  2. daha öncede okumuştum, ama bugün yine yazdıklarınızı okurken yaşadığım duruma cevap oldu bu satırlar..sonsuz teşekkürler 🙂

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s