Kaçan ikiz perspektifi II / Runner twin’s perspective II

Kaçan ikiziniz sosyal medyadan takip ettiğinizde çok mutlu, dünyadan bihaber gözükebilir. Siz her gün ağlayıp acı çekerken o gezip tozuyor olacaktır. Aldırmayın. Bu hallerinin onların dünyevi karmasını tamamlaması için bir süreç olduğunu düşünün, son reinkarnasyonunda olan ikizalevler, bir daha bu dünyada bedenlenmeyecek olsanız siz ne yapardınız?

İkizaleviniz sizinle tanıştıktan sonra ani bir şekilde evlenebilir. Bu halihazırda var olan ikizalev bağından kaçma halinin en son noktasıdır. Bu durumda o kişinin ikizaleviniz olduğundan eminseniz, yani evlenecek bir adama aşık olup hayatınızda drama yaratmak gibi bir işkence sisteminiz yoksa, siz de kendi yolunuza devam edebilirsiniz. O bildiğiniz ikizalev ilişkisinden daha değerli veya onu yakın tatta ilişkiler yaşayabilirsiniz. Kendinizi ikizim de ikizim diye sınırlamayın, ikiziniz hep sizinle, kimi ilahi anlamda çok severseniz ikiziniz “o” dur bunu unutmayın.

Bu onun için de geçerli, ikizinizin tüm sevdiği ve aşık olduğu kadınlar size benzer, bu bir tesadüf değildir. O sizi ararken bulma yolunda uğradığı duraklardır, sizi tanımak için attığı adımlardır, size yakınlaşmak için kalbini yakınlaştırdığı kişilerdir, bazı karmaları temizlemek için size zarar vermemek adına kurduğu bağlardır. İkizaleviniz size üzmek istemez bunu böyle görmeye çalışın.

İkizaleviniz hep sizinledir, onu dışarıda değil, içeride, kalbinizde, gönlünüzde her nasıl tanımlamak isterseniz, kendi inançlarınıza uygun bir şekilde, içinizde bulmaya çalışın. Dışına bakan ikizalevler içeri doğru, çok içeri bakan ikizalevler dışarı doğru bakarak yaşarlarsa bu süreçte daha rahat edeceklerdir.

Kendi hayatınızda belki de kendiniz eksiktir. Yani kendiniz dışında herşey ile o hayatı doldurursanız, ikizaleviniz size ait tutanacak bir enerji bulamaz ve gider. Ne zamanki siz kendi enerjinizi parlatır ve kendi iç huzurunuzu yakalarsanız ikizalevinizde buna doğru manyetik olarak çekilecektir. Ne kadar çok özünüze yönelirseniz ikiziniz o kadar çok size doğru gelecektir. Bunu anlamaya çalışın. İkizinize ulaşmanın yolu dışınızdan değil içinizden geçer.

Bunları anlattıktan sonra en önemli nokta yüzeyde ne olduğu önemli değildir. İkizalevinizin size söylediği sözcüklere, kurduğu cümlelere takılmayın, belki de konu siz değilsinizdir fakat o bunu size yansıtıyordur, haliyle, başka birşey düşünemezdik öyle değil mi?. Bundan dolayı görünürde ne olduğuna takılmayın, ikizinizi kovalamayın, siz kendi hayatınızı yaşamaya bakın ve ona ihtiyacınız olmayacak kadar derin ruh bağı olan ilişkiler kurmaya kadar gidebilirsiniz, farketmez. O döndüğünde size gerçekten bu ikizlaev ilişkisinin nasıl birşey olduğunu birkez daha anımsatacaktır.

Kaçan ikiz bakış açısı adlı yazıya buradan bulaşabilirsiniz.

Kaçan ikiz bakış açısı / Runner twin’s point of view

Sevgiler

2 Yorum

    1. Evet bir ikizalevseniz dünyevi döngünüzün son evresindesiniz demektir. Bu yüzden kanımca herkesin ikizalevi yoktur fakat ikizalev dinamiği gösteren ruhbağı ilişkileri vardır. Hemen şunu da belirtmek isterin ikizalevler dünyaya tekrar gelip gelmemeyi seçebilirler. Bu artık onların özgür iradeleri olur.

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s