Yeni Dönem Yeni Başlangıçlar / New Era New Beginings

Starseeds welcome to my blog and please check out the following link.

Yıldız Tohumu (STARSEEDS)

Lightworkers, Blueprinters, Advanced souls, Sensitives you are welcome as well.

Yıldıztohumu, Esasplanı oluşturanlar, Gelişmiş ruhlar, Hassas ruhlar bloğuma hoşgeldiniz.

Sevgili ikizalev doslarım, bunlar sonra bloğumda tüm gelişmiş ruhlar için yazılar yazacağımı ve yaptığım terapilere onları da kabul edeceğimi duyurmak istedim. İkizalev sürecimde geldiğim nokta itibarıyle hizmetlerimin kapsamını genişletiyorum. Buradan ikizalevler de dahil olmak üzere birçok insanan seslenme fırsatı bulacağım için çok heyecanlıyım. Siz ikizalevlere ve diğer gelişmiş ruhlara yükselişlerinde yardımcı olmak benim için onur verici.

Bu tabirlerin çoğuna yabancı olabilirsiniz fakat önümüzdeki zamanda birçok insan kendi ruh gelişiminin farkına vardıkça aslında geldiği yerin özünü anlamaya çalışacaktır, bu da onları kaynağa doğru götürürken kendi süreçlerinde farklı özellikleri bilinçlenecek ve onlara ışık tıtmaya başlayacaktır.

Bundan dolayı yelpazeyi genişletmek de benim bir görevim. İkizalev sürecimde tam bir birleşme ile tohuma ulaşmış bulunuyorum. Bu da beni birçok şeye kadir kıldı ve bu anlamda sizinle paylaşımlarım devam edecek.

Bunu yeni gelişmeyi ve baharın tam anlamıyla gelişini kutlamak adına bir auritik temizlik yapmaya karar verdim. 3 gün sürecek bu temizliğe katılmak isterseniz bana boydan bir fotografınızı göndermeniz yeterli olacaktır. Bu auranızda oluşan enerjitik düğümlerin de açılması manasına geliyor. Tam bir bahar temizliği olacak ve yeni döneminiz için sizi hazırlayacaktır.

İyi hafta sonları

 

3 Yorum

  1. Bu son zamanlarda aldığım en güzel haber.elleriniz ve ruhunuz hiç ayrılmasın.so close to heaven ♡♡♡♡

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapalı.