İkizalevler başka ilişkilerin içerisinde ise / Twinflames in another relationships

İkizalevlerin başka ilişkiler içerisinde olma durumu çok sık rastlandığı için bu konuda deneyimlerimi ve bilgi birikimimi size aktarmak istedim. Tüm dünya üzerinde ikizalevlerden her ikisinin birden evli iken karşılaşmaları durumu yaygın, bunun sebebini kendimce şöyle yorumluyorum.

Sebeplerden birincisi ikizalev dinamikleri gösteren bir ilişki yaşamak için ruhani anlamda bu dünyada belirli bir süre geçirmek gerekiyor yani kırk elli yıl kadar, bu durumda halihazırda var olan sistemde kişiler evlenmiş ve çocuk yapmış oluyorlar. İkinci bir neden de karmik ilişkilerin temizlenmesi süreci, bu neden bazen bir tarafın evli diğer tarafın evli olmaması durumunu da yaratıyor. Özellikle maskülen karmasını temizlemek ve öğreneceği dersleri almak adına evliklik veya evlilikler yapabiliyor. Bu evlilikler onların ilişki şablonunu değiştirirken aslında bir taraftan da bir ikizalev ilişkisine hazırlıyor.

Bu her iki taraf için de zor. Bunu onun için kolay benim için zor diye düşünmeyin, bu iki taraf için de eşit zorlukta ve bir nevi ilişkinin testi için gerekli. İkinci bir neden ise daha önemli… ilahi feminen enerjinin yalnız olabilmesi, bunu açarsam şöyle anlatabilirim: İlahi feminen enerji eril enerjiye gerek duymadan kendi başına çok güçlü bir şekilde var olabilmesi, kendini sevmesi ve hayatını idame ettirmesi ve kendi içinde bütün ve tam olma halini yakalaması üzerine bir kollektif bilinç yakalama ve iyileşme süreci. Dünya buna ihtiyaç duyuyor çünkü masküleni dengeleyecek olan ve ona güç verecek olan gene feminen enerjidir.

İkizalev ilişki dinamiği bildiğiniz ve halihazırda var olan ilişki sistemlerinden farklı bir dinamikte çalışır. Bu durumda bir ikizalev ilişkisini konvensyonel anlamda bildiğimiz “evlilik” kurumu içine sokamaz, bükemez ve sığdıramazsınız. Belki evliliği ilişkiyi taşıyacak şekilde bükebilirsiniz, bunu denemek gerekir, bundan olayı evlilik hakkında bildiğiniz tüm şablonları unutmalısınız. İkizalevler ruhani anlamda zaten evlidirler ve bunu onaylamak için de bir kuruma ihtiyaçları yoktur.

Evlilik kurumu aslında ailelerin miraslarını birleştirmeleri veya kadının zayıf olduğunu kabul eden bir sistem içerisinde onun para karşılığı takas edildiği, boşanıldığında kendisine tazminat ödenen bir şekilde yansımış şimdiye kadar. Bu sistemin özünün ikizalev ilişkisine ters olduğunu anlatmama gerek yoktur. Çünkü bu ilişkide iki taraf eşit ve birdir, bir ayrılık yoktur, arada para alışverisi yoktur.

Basitçe neden ikizalev ilişkisinin evlilik kurumunun özüne ters olduğunu anlatmaya çalıştım, fakat günümüzün modern evliliklerinde, iki kişi tarafından yapılan bir kontrattır evlilik. İmza atarsınız ve şöyle dersiniz ömrümün sonuna kadar seninle kalacağım ve kalmazsam sana bir tazminat vereceğim. İkizalev ilişkisini bunun içine koymaya çalışın, sığar mı? Sığmaz…

İkizalevler ilişkilerini evli oldukları halde devam ettiriyorlar, evli veya başka söz verilmiş bir ilişki içerisinde diyelim. Bu durumda sonuç olarak ya maskülen enerji kendini geri çekiyor, özellikle duygusal anlamda, yada o evlilik bitiyor deniyor. Ben buna da çok katılmıyorum, burada da dual bir bakış açısı var çünkü. Bence önemli olan akışta kalıp yaratıcı çözümler bulmak ve onları hayatımıza adapte etmektir.

İkizaleviniz zannettiğiniz kişi ikizaleviniz olmayabilir de ve bu durumda bir karmik ruh eşi ilişkisi için evliliğinizi bitirmiş başka bir karmik ilişki içine girmiş olursunuz. Bu da bir ilerleme olsa da aynı sınavlar gene karşınıza çıkacaktır. Önemli olan sınavları bitirip tanrıya ulaşmak, bütün olmak ve ondan sonra hayatınızla ilgili kararları almaktır. İkizalevlerin öldükten sonra kavuştuklarının altında da böyle bir düşünce ve oluşum yatar.

Biraz uzun bir yazı oldu, son olarak bir ikizalev ilişkisi içerisinde iseniz bilin ki ilişkiniz her türlü test edilecektir, bunun sebebi sizi sınamak değil, ilişkinin devamlılığını ve sürdürebilirliğini garanti etmektir. Çünkü bu çiftler beraber kalmak için varolmuşlardır, beraber kalmak ve bir misyon üzerinde hayatlarını idame ettirmek ve akebinde de her türlü bolluğun onlara akması. Bu durumda bunu baki kılmak için zaman ve emek harcamak doğaldır.

Hayırlı Cumalar

 

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: