İkizaleviniz ile ilgili şüpheler / Doubts about your twinflame

IMG_20170514_152354_381Bu aralar ikizalevinizi bırakmayı ve kendi hayatınıza odaklanmayı düşünüyorsanız tam zamanı. Bu söylediğimi ikizaleviniz bırakın, ondan vazgeçin artık anlamında söylemiyorum. Duygusal anlamda bağınızı koparmadan bunu yapın. İkizalevinizi, ikizalevle ilgili tüm olguları unutun. Hayatınızın büyük bir kısmını kapladığını biliyorum, bu kısmı daha çok kendinize ayırın ve gelişmeleri görün.

Bana gelen hikayelerden anladığım kadarıyla bu aralar genelde ikizalevimi bıraksam hayatım daha kolay olur, veya ikizalevim belki de gerçek ikizim değildir, boşuna vakit kaybediyorum, tam olarak emin değilim diye düşünüyor olabilirsiniz. Bunlar çok doğaldır endişe etmeyin.

Daha önceki yazılarımda da anlatmaya çalıştığım gibi kovalayan ikizler, ikizalevinizi bırakın, feminen enerji yoğun taraf ikizalevinizi bırakın, bunu konsept olarak tamamen bırakın. Bırakmak kazanmak için önemli bir eylemdir. Bırakın ki gerçek sizi gelip bulsun. Bırakın ki akışta olun.

İkizalevim kim diye teredütte kalanlar veya ikizalevi konusunda emin olamayanlar, akışta kalın. Bunun cevapları size gelecektir. Birtakım işaretlerle veya direk olarak farkındalık şeklinde. Şüpheye düştüğünüz için endişe etmeyin, bu dönem böyle bir dönem…

Aşırı derecede ikizalevini ihtiyaç duyan sevgili ikizalev dostlarım, ikizalevinizi bırakın ve içinize dönün, hayatınıza yeni başlangıçlar, projeler, ilgi alanları katın. İkizalev konusuna harcadığınız enerjiyi kendinize harcayın.

Bu arada feminen tarafa da iyi haberlerim var çoğu maskülen enerjideki ikizalev; karşı ikizinin kim olduğunu anlamış durumda fakat bu konuda ne yapacağını henüz bilememekte. Bunu bir nevi uyanma veya ayılma olarak kabul edebiliriz. İkizinizi bu konu hakkında konuşurken duyarsanız şaşırmayın.

İyi dinlenmeler

Reklam

“İkizaleviniz ile ilgili şüpheler / Doubts about your twinflame” için 2 yorum

  1. Merhaba burcu hanım rica etsem bir yazınızda da twin flame telepathy konusuna değinir misiniz. kucak dolusu sevgiler….

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: