Haziran ayına genel bakış / Overview of June

Sevgili ikizalev dostlarım, haziran ayı ikizalevler için önemli bir ay olacak, bu ayda kavuşmalar ve görüşmeler olabilir bu yüzden böyle bir yazı yazmayı uygun buldum.

Uzun zamandır görmediğiniz ikizalevinizle bu ay biraraya gelebilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi ve hazır olmanızı öneririm. İkizalev sürecinde benimle çalışmalarını sürdüren ve hayatlarında yeni bir döneme başlayan ikizalev dostlarım için bu ay güzel sürprizlerle dolu olacak gibi bir his var içimde. İkizinizle görüşebilir, konuşabilir, tatlı bir yakınlık hissedebilirsiniz. Yeni hayatınızın içine bu ilişkiyi nasıl konumlandıra-cağınız ise size kalmış bir durum.

Eğer ikiz aleviniz size yaklaşırsa bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririm. Lütfen eski defterleri açmayın, eski ilişki kalıplarına bu ikizalev bağını sokmaya çalışmayın, beklentilerinizi düşürün hatta beklentisiz olun, kendinizi olana ve evrene tam teslimiyet aşamasında hissedin. Bırakın o sizin de hayal edemeyeceğiniz güzellikte birşey sunsun size, siz sadece bekleyin.

Feminen enerji bu aralar maddiyat veya gelecek ile ilgili endişeler içinde olabilir, bu da ikizalevinizle bağınızı zayıflatabilir. Bu odağınızı maneviyatınızla ve inancınızla lütfen dengeleyin.

İkizalevlerin maskülen enerjisinden “ilanı aşk” gelebilir. Buna gerekli ve uygun cevabı vermeye hazırlıklı olun. Emekleriniz boşa gitmesin ve dışarıdan gelen enerjilerden etkilenip ilişkinizi kendiniz sabote etmeyin. Eğer enerjitik koruma yaptırmak isterseniz bana mail atabilirsiniz. Kendi farkındalığınız içinde ve hep merkezinizde olun.

Danışanlarımdan hangimiz maskülen veya feminen diye bir soru geldi. Genel bir açıklama gereği duydum. İkizalev ilişkilerinde kadın olan feminen erkek olan maskülen diye birşey yoktur. Her iki kişi de bu enerjileri içinde barındırır. Bazı çiftlerde cinsiyetten bağımsız feminen maskülen dengesi %60 %40 dır, bazı ilişkilerde de tam androjen yapı ile %50 %50’dir. İlki daha yaygın görünüyor.

İkizalev çiftlerde kadın olan taraf ilişkinin maskülen tarafını ve erkek olan taraf da feminen tarafını üstlenmiş olabilir. İkizalevlerde söyle bir süreç de yaşanır. Erkeğin feminenin iyileşmeye ihtiyacı varsa onu üstlenir, kadının maskülenin iyileşmeye ve şifaya ihtiyacı varsa onu üstlenir. Bu iyileşme oldukça bu iki taraf dengeye gelir ve iyileşen masküleni erkek, iyileşen femineni kadın üstlenir.

Her iki taraf da her insanda vardır. Zaten bunu dengelemeden yaşadığınız ilişkilerde sorunlar çıkar. Bu dengeye geldiğinde ise bir nevi kendi içinizde bütünlük, bilgelik, tamlık ve birlik hissedersiniz. Üçüncü enerjinin de kayılımıyla yeryüzündeki ebedi huzur içinde olma halini yaşarsınız.

Bunun için ikizalevinize ihtiyacınız yoktur ama onunla uzlaşmaya ve tam bir birleşmeye ihtiyacınız vardır çünkü o sizin maskülen veya feminen tarafınızı simgeler. Bazılarınızın ikizalevinize kendinizi “mecbur” hissetmesi halen bu aşama içerisinde ilerliyor olmasından gelir. Bu tamamlandığında ise bir ilişkiye ihtiyaç duymazsınız. Kendi içinizde bir bütün olursunuz. Bu bir ilişki yaşayamazsınız manasına gelmemektedir. Her ilişkinizi bağımlılık ve ihtiyaç unsurlarından “bağımsız” olarak yaşarsınız bu da olması gereken halidir.

Bu ay özellikle geçmişle ilgili sorunlarını halletmeye ve kendi üzerinizde yoğun bir çalışmaya adamanızı öneririm. Nisan ayında karma aslında bitti özellikle 2012 de ve öncesinde tanışan ikizalevler için. Bu durumda eğer o ayda eski ilişkilere geri dönüş, geçmişte verilen derslerin tekrarını yaşadıysanız, bunları haziran ayında tekrarlamayın ve geri dönmeyin. Tekrar karma yaratacak durumlara kendiniz sokmayın.

Hepinize çok verimli, neşe dolu, çoşkulu bir haziran ayı diliyorum.

Sevgiler