Olana güvenin / Trust in BEing

img_20160719_115356

Değerli ikizalev dostlarım, yeni bir döneme giriyoruz ve bu farkındalığı yakalamanız için size yardımcı olmaya çalışacağım.

Geçmişte kötü deneyimler yaşamış olabilirsiniz, şimdi bunları bırakıp evrene ve olana güvenme zamanı. Hayatınızda şu an ne oluyorsa bunun sizin için hayrına olduğuna güvenin.

Korku sevginin tam karşıtıdır ve birşeylerden ne kadar çok korkarsak onu kendimize o kadar çabuk çekeriz ve gerçek olur. Bundan dolayı korkularınızı bir kenera bırakmanızı öneriyorum. Siz korkularınızı bıraktıkça, gerçeğe daha çok yaklaşıp hak ettiğinizi yaşamaya başlarsınız.

Kendinize güvenin, kendinize olan güveninizi ikizinizin veya başka birinin üzerine konumlandırmayın veya ailenizden birinin üzerine. Kendinize tamamen güvenin, belki geçmişte farklı şeyler yaşadınız artık bu dönem bitti. Şimdi kendinize güvenme zamanı ve ikiz aleviniz zaten sizin yanınızda.

Bakış açınızı genişletin ve olayları süslemeden olduğu gibi görmeye çalışın. Feminen enerjinin biraz süsleme eğilimi vardır ve bu onları aslında olmayan şeyleri varmış gibi yaşamaya iter ve maskülen enerjiyi de bazen kaçıran budur. Bir nevi ilizyon gibi yada yersiz beklenti gibi. Oysa sahip olduğunuz daha güzel birşeydir, sadece eski kalıplarda düşümeyi bırakmanız gerekmektedir.

Maskülen çeşitli farklılıklar yaşayacak ve size yaklaşacaktır. Bu dönemde ikiziniz sandığınız kişiyi bırakıp farklı birine de yönelebilirsiniz. Belki katalist ikizinizin sizi gerçek ikizinize hazırladığını görebilirsiniz. Bu tüm ikizler için geçerli değil. Diğerleri için tanrıya güvenmek ve herşeyi ona bırakmak doğru olacaktır.

İkizinize biraz daha yaklaşın, ondaki değişikliği kabul edin ve size açılmasını izleyin ve dinleyin. Onu geçmişte yaptıkları için suçlamayın ve bunları bir test veya sınav olarak görmeye başlayın.

Sakinleyen ikizalev çiftleri, aslında bu duygu durulması birleşmenin yaklaştığını gösteriyor. Bundan lütfen korkmayın ve ilerleyin. Zamanlama konusunda kendinize kodlama yapmayın lütfen.

Siz korkularınızdan kurtulduğunuzda o da kurtulacaktır. Yeni bir dönem için hazırlanmanız doğru olur. Benim için de bir dönem bitti ve sürecimde başka bir dönem başlıyor. Değişimi tamamlanmış ikizalevler harika bir döneme girecekler, kendilerine yeni yolculuklarında ferahlık ve huzur diliyorum.

Bazı şeyler sizin kontrolünüzün dışında değişebilir. Bunu yargılamayın ve yadsımayın. Kendinize güvenin bu çok önemli, sizin ruhani yolunuzda yapmanız gereken değişikliği yapın ve bunun sizin için en iyisi ve doğrusu olduğuna güvenin. Keşke demeyeceğiniz kararlar alıp bunun arkasında durmak çok önemlidir.

Her zaman ikizinizden güç alabilirsiniz, ona muhtaç olmadan.

Sevgiler

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: