Karar zamanı / Time to make a decision

Birçoğunuz ikizalev sürecinde oldukça uzun zamandır, derin ve yerinde bir çaba içerisindesiniz. Bu süreci kendinizi keşfetmek ve kendi varlığınıza yatırım yapmak için geçirdiyseniz bu dönemde bunların artık oluşumlarını görme zamanı.

Beş altı veya daha uzun süredir ikizalev ilişkisi içerisinde olan dostlarım, eğer ikizaleviniz tüm çabalarınıza rağmen size gerektiği gibi yaklaşmıyor ve olması gereken karşılıkları vermiyor ise, bu hafta bir karar zamanı.

Bu ilişki içerisinde kalıp, kendinizi onun seviyesinde tutmak mı yoksa onu bırakıp yolunuza devam edip yükselmek mi istersiniz. Biliyorsunuz ki siz ilerledikçe o size ayak uyduramayacaksa artık enerji akışında azalmalar meydana gelir ve onu tam yanınızda hissedemezsiniz. Bu durumda özgür iradenizi kullanarak bir karar almak yerinde olur.

Eğer ikizaleviniz kontratınıza aykırı davranıyor ise o zaman başka bir ikizalev talep edebilirsiniz. Sizin tam tamına birebir yansımanız olan birini isteyebilirsiniz. Eğer böyle bir düşünceniz varsa bu hafta dua etmek için tam zamanı. Dualarınızda ben de sizinle olacağım.

Maskülen enerjinin karmik bağlarını koparıp size gelmesi çok yakın. Maskülen enerjiye buradan seslenmek istiyorum; eski ilişkinize zaman, enerji ve para harcadınız diye ona tutunmanız çok akıllıca olmaz. Bu anlamda ikizalevinizin sizin tek eşiniz olduğunun farkındalığına erişmenizi diliyorum.

Biraz daha tam teslimiyete varmakta fayda var. Olana kendinizi bırakın, belki doğru sandığınız şeyler sizin için hayırlı değildir. Bu anlamda tanrıya güvenmek, olana güvenmek, kendi aldığınız kararlara güvenmek en iyisidir.

Şunu unutmayın ki siz bu yazıyı okuyorsanız siz bir ikizalevsiniz ve bu dünyaya bir misyon ile geldiniz, bu azımsanacak birşey değildir ve her türlü yardım siz talep ettiğinizde mucizevi bir şekilde size ulaşacaktır. Mucizelere inanın.

 

Sevgiler

 

6 Yorum

  1. Synchronicity konusunu ele alırsanız çok sevinirim burcu hanım.her yerde 11.11 veya 01.01 görmek ne anlama geliyo aydınlatmanızı umarım.güzel günlere…

    Liked by 1 kişi

  2. Elbette. Özellikle 0 lar ve 1 ler. Genel olarak rakamlarla ilgili mesajları açıkladığım bir yazıyı yakında yayınlayacağım. Bu tekrar eden sayılar ikizalev sürecinde olduğunuzun işareti

    Beğen

  3. Başka bir ikizalev talep etmek derken kafama birşey takıldı.İkiz alevler bir çift olmuyorlarmı?Yani bir kişinin birden çok ikizalevi varmı?Teşekkürler Burcu hanım.Sevgiler😊

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s