Open yourself to new you / Kendinizi seni size açın

Hepinizin bildiği gibi derin bir değişim ve ruhani gelişim içerisinde uzun bir dönem geçirdik. Bunu ilahi feminen ve maskülen enerjilerin dönüşmesi ve eski kalıplarından çıkması olarak adlandırabiliriz.

İlahi feminen ve maskülen enerji aslında kendini geleceğe hazırlıyor ve eskiden kalma, ona hizmet etmeyen düşünce ve davranış kalıplarından uzaklaşıyor. İlişkilerinizin de dünyaya bakış açınızın da değiştiğini farkedeceksiniz.

Artık yeniyi kabul etme ve öyle olma zamanı. Birkaç yıl önce düşündüklerinizi düşünmüyor olabilirsiniz, özellikle ikili ilişkiler ile ilgili, şimdi bunu kabul etme ve realitede bu şekilde yaşama zamanı. Farklı bir boyutta olmak ve onu yaşamak sizin elinizde.

Artık feminen enerji maskülen enerjiye ona bakması, koruması ve kendi ayakları üzerinden durması için ihtiyaç duymayacak. Bu gücü kendi içinde bulacaktır. Bu da ihtiyaç üzerinden kurulmayan bir ilişkinin rahatlığını ve gücünü size getirecektir.

Bırakmaktan korkan feminen enerjide çalışan ikizalev dostlarım. İhtiyaç üzerinden bırakmamayı seçmeyin, bu yanlış bir noktadır. Muhtaçlık yaratmak tanrı ile aranıza giren bir enerjidir, kendiniz ile sizin aranıza da girer, bu durumda tam anlamı ile bütün ve tam olamazsınız.

Bütün ve tam olmak için öncelikle bir olmalı kendi içinizde güçlü ve güvende hissetmelisiniz. Kudret içinizdedir. Bunu hissederseniz kendinizi yeniye açmak da daha kolay olur.

 

Sevgiler

 

Reklam

One thought on “Open yourself to new you / Kendinizi seni size açın”

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: