Yeni oluşumlar yolda / New is coming

Uzun zamandır beklemede olan ikizalev dostlarıma iyi haberlerim var. Yarından itibaren ikizalevinizle yakınlaşmanız mümkün. Bir aydan fazla süredir ikizalev bağında azalma veya bir askıya alınma hissetmeniz normaldi. Çünkü bu dönemde en derin yaralarınız iyileşti ve ilişkide sizi geri tutan birtakım özellikleriniz çözüldü.
Daha kuvvetli ve uzun dönemli birleşmeler için son ince ayarlar yapıldı. Artık sizin için bir “start” zamanı. Yeni bir döneme yani bir enerji ile başlayabilirsiniz.
Olağandışı gelişmeler sizi ümitsizliğe düşürmesin, bunlar yol için gerekli şeyler ve sonradan anlayacağınız açılımları gelebilir.
İkizalevinize duyduğunuz özlem bu aralar daha da çok depreşebilir, bunun sebebi aslında bu yolda ilerledikçe özümüze doğru yaklaşmamızdır. Buraya yaklaştıkça, korkular da su yüzüne çıkacaktır. Bu dönemde ikizalevinize eril enerjisini keşfetmesi için yardımcı olabilirsiniz. Yeni projelerinde ve yeni hayat yollarında onlara destek olabilirsiniz.
Artık onlar için eski yöntemler işlemeyecektir, bazı eril ikizalevler olağan rutinlerinden çıkarak yeniyi karşılayacaktır. Bunun için de sizin desteğinize itiyaç duyabilirler.
Arada her ne yaşanmışsa yaşansın kırgınlıkları unutma zamanı
Sevgiler

Reklam

“Yeni oluşumlar yolda / New is coming” için 6 yorum

 1. “Bu dönemde ikizalevinize eril enerjisini keşfetmesi için yardımcı olabilirsiniz. Yeni projelerinde ve yeni hayat yollarında onlara destek olabilirsiniz.
  Artık onlar için eski yöntemler işlemeyecektir, bazı eril ikizalevler olağan rutinlerinden çıkarak yeniyi karşılayacaktır. Bunun için de sizin desteğinize itiyaç duyabilirler.
  Arada her ne yaşanmışsa yaşansın kırgınlıkları unutma zamanı”

  Uzaktan da olsa nasıl destek olabiliriz ve karşılıklı kırgınlıkları affetmek ve unutmak için önerebileceğiniz bir uygulama yapabileceğimiz bir şey var mı? Sevgiler ;<3

  Beğen

 2. Birleşme meditasyonlarını ve meditasyonlar içindeki ikizalevinizle buluştuğunuz meditasyon iyi gelecektir. Kırgınlıklarınızı kendinize yazarak iyileşmeye açabilirsiniz. Sevgiler

  Liked by 2 people

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: