New full moon, new time frames / dolunay ve yeni zaman kavramı

Dolunay her zaman bir değişim ve dönüşüm zamanı olmuştur. Bugün eskiyi kapama ve yeniye yol açma zamanı, o korku ile baktığınız kapıdan geçme zamanı, hiç tereddüt etmeden ve bir bütün halinde.
Bugün eski mevzular gündeme gelebilir, kendinizi geçmişte yaptığınız hatalar yüzünden eleştriyor bulabilirsiniz. Kendinizi her halinizle kabul etmeniz bu süreci rahatlatacaktır.

Bugün ani tepkiler vermemeye dikkat edin, uyumlu ve sakin olmanız size duygusal bir denge getirecektir.
Önemli olan ikizalevlerin süreçlerinin bu evrede nasıl etkileneceği…
Benim tahminime göre şu anda zaman kavramı bazılarınız için farklı işliyor olabilir. Dünyevi boyutta işlerinizi sürdürürken bir taraftan ikizaleviniz veya ruh bağınız ile bir arada başka bir boyutta yaşıyor olabilirsiniz. Merak etmeyin delirmiyorsunuz bu çok doğaldır.

Zamanın göreceliği ile ilgili çeşitli deneyimler yaşayabilirsiniz. Örneğin saatlerce uyuduğunuz zannedip sadece birkaç dakika uyuduğunuzu anlamanız, bir yere olduğundan önce veya erken gitmiş gibi hissetmeniz veya ruh bağınız olan kişilerle konuşurken zamanın nasıl geçtiğini farkedememeniz normaldir. Boyut atladıkça zaman kavramı da sizin için farklılaşacak, 3D deki anlamını esneterek yoluna devam edecektir. Boyut değiştirdikçe zamanın linear olma düşüncesinden çıkmanız da doğaldır.

Bu aralar kafası biraz karışık olan ikizalevler veya pek de fazla birşey yapmak istemeyen yıldıztohumları bunlar şuan doğal bir sürecin parçasıdır, kendinize bu dönemde yüklenmeyin ve bedeniniz ne söylüyorsa onu yapın. Bedeninizin yeni enerjilere uyumlandığını da unutmayın.

İkizalevlere ezoterik bir bakış adı altında yayınladığım yazıya ek olarak

bahsettiğim yazıya buradan ulaşabilirsiniz…

Dünya üzerinde kurulmuş eski medeniyetlere ait karmalar da temizlenip bitmektedir. Yani daha önce mısıra gitmek isteyip de şimdi size çekici gelmiyorsa sebebi bu olabilir. Bu medeniyetlerin de dönüşümüş ve yenilenmiş halini kendi zaman yolculuklarınızda görebilirsiniz.

Sevgiler

Reklam

One thought on “New full moon, new time frames / dolunay ve yeni zaman kavramı”

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: