İkizaleviniz İlahi aşkınızdır / Your twinflame is your divine love

İkizaleviniz sizin tüm alemlerdeki ilahi aşkınızdır. Nasıl tüm yollar yaradana çıkıyorsa, tüm aşklar allaha kavuşturuyorsa, ikizaleviniz de sizin ilahi aşk yolunuzdur.
Bu aşkın, fiziksel alemde kaç gün beraber geçirdiğinizle, ne yaşadığınızla ve ne yaşamadığınızla bir ilgisi yoktur. Çünkü bu aşkta koşul yoktur, koşul yok demek karşımdakini her ne yaparsa yapsın seviyorum demek değildir, koşul yok demek bu aşkın zamandan, mekandan, sizden, toplumdan, geçmişten, başkalarından bağımsız olması demektir. Koşul yok demek, aşkın “özgür” olduğunun bir ifadesidir. Burada koşullar önemli değildir, anlatılmak istenen budur. Genelde yanlış anlaşılan da burasıdır.
İkizaleviniz sizin yeri geldiğinde babanız, anneniz, kardeşiniz, ağabeyiniz, ablanız, karınız, kocanız, oğlunuz, kızınız olabilir. Cinsiyetinden bağımsız olarak bunların tümünü ona karşı hissedebilirsiniz. Çünkü ilahi aşkta bir koşul yoktur. O sizin aynanızdır, ona nasıl bakmanız gerektiği bir erdemdir.
İkizalevinin başka bir kadından çocuk yaptığını öğrenen dostlarım, lütfen umitsizliğe kapılmayın. Birinden çocuk sahibi olması belki de bu dünyaya gelmeden önce yapılan bir kontratla ilgilidir, sebebi her ne olursa olsun, bu sizi sevmediği manasına gelmez. Aynı zamanda beraber olma şansınız artık yok manasına da gelmez. Her an herşey olabilir. İkizalevinizden şüphe etmeyin. Aşkın varlığından şüphe etmeyin ve korkmayın da…
Bu aralar benim yaşadıklarımı yaşıyorsanız şunları düşünürken kendinizi bulabilirsiniz. İkizinize anlayış göstermek gibi… Onun yaşadığı hayatı nereden nereye geldiğini anlamak gibi… Onun bakış açısından baktığınızda hangi koşullarda neler hissederek sizinle bir ilişki yürütmeye çalıştığını anlamak gibi… Evli olan çiftler için, bu durumdan dolayı bir diğerinin ne hissettiğini onun bakış açısından anlamak gibi… Ona hak vermek gibi… Bu durumları yaşabilirsiniz. Bu sizin birbirinizi anlamanızı kolaylaştıracak ve çift taraflı halden anlama durumu ile duygusal anlamda yakınlaşma sağlayacaktır.
Bu hafta sonu frekans meditasyonlarını tamamlayıp, “hane birleştirme” meditasyonunu da bloğa meditasyonlar linkine eklemeyi düşünüyorum. Temmuz ayı önemli bir ay ve 07.17 birçok ikizalevin bir şekilde hanelerini birleştirmeye başladığı dönemin başlangıcı olacak, bu dönem 04.18 e kadar sürecek.
Sevgiler

Reklam

“İkizaleviniz İlahi aşkınızdır / Your twinflame is your divine love” için 3 yorum

  1. Evet bunu tam manasıyla yaşadım.. Onun da aslında ne kadar zor günler yaşadığını yeni yeni anlıyorum. Demek ki daha önceden şuan benim hissettiğim şeyleri o hissetmiş. Şimdi yet değiştirdik. Onun geçmişte yaşadığı acıyı ya da zorluğu şimdi ben yaşıyorum

    Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: