Kaçan ikiziniz kabullenmiyorsa / If your twinflame is not responding

Bir çoğunuz ikizalev sürecinde kaçan ikizinizi deneyimlediniz, onun telefonlarınıza cevap vermemesi, sizin sunduğunuz güzel teklifleri reddedmesi, kendi konfor alanından çıkmamak için elinden geleni yapması, sizi yok sayması, hor görmesi, istememesi, hepsini deneyimlediniz. Ve bazılarınız içinize bakıp kendinde birşeylerin farkına varırken bazılarınız da ikizinizi suçladınız. Tüm bu süreçleri derinlemesine yaşamış biri olarak, sizler de yaşadınız, ve buralara kadar süreç içinde hepberaber geldik.
Bazılarınız kaçan ikizinize bu ruh bağını anlatmak için, onu ne kadar sevdiğini göstermek için, ona verebileceklerini açıklamak için çok çaba harcıyor. Bu çabayı sizin gelişiminiz açısından takdirle karşılıyorum. Birçoğunuz ikizinizden daha cesaretlisiniz.
Girdiğimiz dönem itibarıyle değişimler ve ikizalev sürecinde ilerlemeler var. Bu dönemi en verimli şekilde geçirmek için benim tavsiyem ikizinizi kendi haline bırakmanız. Bazı kişiler, siz ona ne kadar dil dökerseniz dökün, ne kadar anlatmaya çalışırsanız çalışın, ne kadar kendinizi açarsanız açın “anlamayacaktır” çünkü bazı kişiler lafla değil de deneyimle anlarlar.
İkizinizin bu ruh bağını anlaması için bir “şok” a ihtiyacı vardır. Bu şok da ikizinize aşağıda sıraladığım şu şekillerde gelebilir:

* Kendisinin ani bir kaza geçirmesi
* İşini kaybetmesi
* Aileden çok yakın birinin vefatı
* Sevdiği bir tanıdığın veya arkadaşın kaybı
* Eşinin ölümü
* Yüksek miktarda para kaybı
* Boşanma veya kontratların son bulması

Bu durumlar ikizinizi gerçek varlığına uyandıracak, ruhu ile bağ kurmaya itecek ve doğru yola doğru yönlendirecektir. Bunlar olursa kendinizi suçlu hissetmeyin çünkü bu olaylar ilahi bir planın parçası olarak tezahur eder.

Sevgiler

Reklam

“Kaçan ikiziniz kabullenmiyorsa / If your twinflame is not responding” için 2 yorum

  1. İlahi planda ikizinizin kontratı sizinle son bulacak burcu hanım öyle hissediyorum♡

    Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: