You can not make your twinflame unlove you / İkiz alevinizi sizi sevmekten vazgeçiremezsiniz

Suyun yüzeyinde ne görünürse görünsün, ikizaleviniz en derinlerinde sizi gönülden seviyordur. Bazılarınız ikizalev süreçlerini nasıl yaşamış olmaları gerektiğini düşünüp endişe ederken, bazılarınız da geçmişte yaptığı birtakım hatalardan sıkıntı duyuyor.
Bunlarla ilgili üzülmeyin ve endişe etmeyin. Her ne yaptıysanız yapın, her ne olduysa olsun, belki sarf edilen sözler tekrar tekrar aklınıza gelse de… İkizalevinize karşı yanlış yapamazsınız. Çünkü o bunu en derinlerinde o şekilde bir başkasının algılayacağı gibi algılamayacaktır. Eğer siz yaptığınızla ilgili vicdan azabı duyuyor veya bazı durumlar için “hay nerden çıktı bu içimdeki kötü insan” diyorsanız, bu durumu bırakın gitsin. Çünkü bu da ikizalev sürecinin bir parçası idi ve öyle de olması gerekiyordu.
İkizalev sürecinde karşılıklı yapılan yanlışlar ve çıkan anlaşmazlıklar sonucu bir saflaşma süreci geçiririz. Bu saflaşma süreci de haliyle algımızın aldığı kadar sancılı veya huzurlu geçebilir.
En önemlisi ikizalevinizi kendinizden ne yaparsanız yapın soğutamazsınız, belki gider görünürde fakat sonra gene gelir çünkü affetmek otomatik işleyen bir durumdur, af dilemeden affolmak ikizalevlere mahsustur.
Sizi temin ederim ki asla bir başkasının affedemeyeceği şeyleri ben bizzat kendim bu süreçte yaptım ve ikizim bana gene de dönüp güvendiğini söylemiştir. Bu bulunmaz bir nimet, tarif olunamaz bir minnet ve şükran duygusu yaratmıştı bende.
Bazen ne söylediğinizin, ne yaptığınızın önemi yoktur, önemli olan ne kadar içten olduğunuzdur. Bazen de ne kadar farkında olduğunuz.
Sevgiler

Reklam

“You can not make your twinflame unlove you / İkiz alevinizi sizi sevmekten vazgeçiremezsiniz” için 7 yorum

 1. Çoğu kez tekrarlanmış bir film şeridi gibi,, gece saat 22 ila 24 arası diyelim, negatif haldeki, itmelerinde, kavgada bile söylenmeyecek, bayağı ağır argo sözlere maruz kalıpta, Sabah olduğunda, hiç akşamı yaşamamış gibi,size, ( Günaydın canımın içi , ruhum,, cennetim ) diyen , feminen enerji temsilcisi bir bayan varsa, , bilinki o sizin İKİZ alevinizdir..:))) sayın maskülen enerji temsilcisi bay arkadaşlar……Tabiki tüm bu sözler karşısındada, manuel den öte, otomatik affeden bir gönlünüz varsa,, sizde o bayanın İKİz alevisiniz…
  Defalarca kez yaşadığım, böle itme ve çekme halleri, artık 5. yıl sonunda bizde cok demode oldu:)) kavgalarımız rengini heyecanını kaybetti bile:) repertuarımızdaki tüm argo sözleri kullandık birbirimize,,, artık argo söz bile kalmadı, artık ezberlemiş olarak, tekrar böle yaşadığımızda da; , sanki bizden başka biri yaşıyor bunları bizde,.. ikiz alevimizle seyrediyoruz gibiyiz.. Birbirimizden ayrıda, gayrıda olmadığımız tüm ikiz alevlere derinden sevgilerle….Mevlana ve Şems örneğinde olduğu gibi,, kişinin kendine edeceği duadan ziyade, karşısındakine edeceği duanın, kabul olacağı bilgisiinin ışığında, tüm ikizalevleri dualarıma dahil ediyorum.. Siz tüm ikiz alevlerinde, dualarının dilencisiyim.,
  Bu konuyla ilgili yazdığınız bu satırlarda harika olmuş ellerinize yüreğinize sağlık burcu hanım….teşekkürler…

  Beğen

  1. Sevgili kartal 77
   İkizalev iliskisinde ikizlaevine yaptigin dualar kendine ettigin dualar ve kabul olan dualar. Duanizda bizi de unutmayin. Sevgiler.

   Beğen

 2. Kartal 77, aynısın tıpkısını yaşıyoruz biz de:) hakikaten neden bukadar kabalaşıp iğrençleştiğimi anlayamıyorum ama kendimi kontrol edemediğim kesin

  Beğen

  1. Gül, ikiz alevimde, itme halinde, aynısını söler bana, kendimi kontrol edemiyorum, da Ağzımdan o sözler Çıkıyor sana diyor. bende Aşağı kalmıyorum tabiki 1 e 10 Söz Çıkıyor bendende 🙂
   Tüm ikizalevlere ışık olsun inşallah.. diyerek bir paylaşımda bulunuyorum…
   (( İnsanlar ikiz Alevinin mükemmel uyum olduğunu düşünür ve hemen herkes onu bulmak ister..Fakat gercek ikiz alev, seni hayattan geri koyan şeyleri gösteren bir ayna, seni hayatını değiştirebileceğine dair farkındalığa kavuşturan kişidir. Gercek ikiz alev, hayatın boyunca tanıyıp, tanışabileceğin en önemli kişidir.
   Tüm duvarlarını yıkar ve seni hayatın içinde uyanık tutar. İkiz alevinin amacı seni bir güzel sarsmak, egonu biraz yıkmak, sana engellerini ve bağımlılıklarını göstermektir.İkizalevimin kalbini ben, bilinçli olarak bazen biraz kırarım. maksadım ise, içerisine yepyeni bir ışık sızabilsin diye…İkizalevimiz bize, hayatımıza dair kontrolü, öyle kaybettirirki, değişimimiz kaçınılmazdır.))
   Aslında biz ikiz alevler böyle itme hallerinde, nasıl tertemiz temizleniyoruz ki, idrak etmek gerek bu sistemi..
   TÜM ikizalevlere SEVGİLER..Ne olursa Olsun Szilerin var olması yeter…

   Liked by 2 people

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: