Small tips for union / Birleşme için küçük ipuçları

Ikizalev ilişkinizde önemli olan ilahi aşkı alabilmek ve ona yer açabilmektir. İkizi ile ilk karşılaşanlar bilir, o zamanlarda sevgi adına bildiğimiz eski şablonlar değişmiş ve daha çok sevgi ve ilahî aşkı barındırabilecek hale gelmiştir. İkizinize kalbinizde geniş bir yer açın çünkü ancak bu şekilde bir yeniden birleşme yaşayabilirsiniz. Bu yeri açarken bir koşul koymayın… Bu yeri açarken kendinize bir engel koymayin. İlahi aşk ile aranizdaki tek engel sizsiniz. Bildiginiz kendinizi kaldırın, hikayenizi kaldırın, düşüncelerinizi kaldırın ve bakın orada ne var.
İkizalevine kavuşmak isteyenler zaten o sizinle. Hep sizinleydi hep de sizinle olacak. İkizaleviniz birine ait değil, o sizsiniz bunu anlamaya çalışın. Birleşme sizin için ne demekse öyle yaşayın. Kavuşmak eril ve dişi tarafımızın dengelenmesi ve iç içe geçmesidir. Bu olduğunda ikiziniz yaydığınız enerji ile size doğru çekilir. Manyetik alanınızın tüm güçlerini kullanın.
İkizalevi evli olan tüm ikizalevler, ikizalevinizin eşinin yerine geçmeye çalışmayın çünkü sanki ayrıymışsınız enerjisi yollarsınız bu da birleşmenizi mümkün kılmaz. Zaten berabersiniz zaten hep birliktesiniz bunu anlamaya çalışın. Ruhani anlamda evli olmak Dünyevi anlamda evli olmaktan çok daha iyi hissettirir insanı, bu manada ikizinize doğru yerden yaklaşın ve unutmayın bir ikizalevseniz hep doğru yoldasınız ve hayatınızda olan herşey sizi kavuşturmak için oluyor ayırmak için değil.
Şu an ayrı olan ikizler, kendiniz ile ilgili çözmeniz gereken konular iyilestirmeniz gereken yaralarınız olduğunu unutmayın. Bunun için ikizinizi beklemeyin.
Her iyileştirdiginiz yaranız onda da iyileşiyor kendinizi yaradanın şifasına açın…

Reklam

“Small tips for union / Birleşme için küçük ipuçları” için 2 yorum

  1. Yine bomba bi yazı olmuş burcu hanım.. teşekkürler.. Tüm Amaçta Bu Zaten… Eril Dişil Ruhani Anlamda Bir olmayı yaşama.( öze, aşka, çekirdeğe, nur a,, yada inancınıza göre v.s v.s , ulaşma busur) . İkiz Alevler Yaratılışın en başından beri zaten birdirler, derinlerdeki o cennetimsi birlik, o yasak elmayı( ki yasak elma dahi mecazdır ) yedikten sonra dünya normlarına düşme ardından, üstü kapana kapana, zannettikki biz üsttekiyiz, derindeki değiliz.İKİZ alevimiz bize bu gerceği anlatmak için, dünyada karşımıza cıktı..Burda maksat, resmi uada dini nikahla evlenip, çoluk cocuk sahibi olup, elele sahillerde , parkta yürümek , başbaba mum ışığı altında yemek yemek asla değil. .Böle bir durum oluşsa bile,tüm ikiz alevleri tenzih ederek,diyorumki , tamamen benim düşünceme göre,Yolu bayağı uzatmaktan başka işe yaramaz..İKİZ alevseniz, zaten herşey vardır, sizle beraber… Dahada ileri giderek diyebilirizki, İKİZALEV seniz,Hakikatte sadece siz varsınız, Diğer tüm varlıklar, sizle beraber var..İKİZ ALEVLER olmasaydı, hiç bir varlık olmazdı..
    Düşünelim bir an, nasıl misyon yüklendiğimizi…..Herşey eşrefi mahluk insandadır…( hararet nardadır, sac ta değil, keramet baştadır taç ta değil, her ne ararsanız arayın, kendinizdedir, tekkede, manastırda, hacta değil)
    Mevlana Öğretisi derki; Sen çekil aradan, geriye kalsın yaradan.. mevla Tüm İKİZ alevlerin, zaten bir olan beraberliklerinin,ego denilen, gölge benlikten kurtulup, kavuşmalarını nasip etsin.. Bu bağlamda, her gün yaptığım , bloğunuzdaki günlük enerji temizliğini adına, tekrar teşekkür ederim burcu hanım..

    SEVGİLER TÜM İKİZ Alevlere…

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: