Kavuşmak için Buradayız / We are here to unite

Şaşırtıcı sürprizlerin olabileceği birkaç güne giriş yapıyoruz aynı zamanda yeni başlangıçlar ve yeni hayatımız da bizi bekliyor.
Feminen enerji olması gerektiği gibi artık maskülen enerjiyi kovalamaktan vazgeçti, bu da maskülen enerjide bir uyanış başlattı ve artık maskülenin meraba nasılsın tarzındaki kominikasyonuna bile feminen pek cevap vermeyecek, bu da masküleni daha çok şey yapmaya itecektir. Artık onların da kabuğunu kırıp, o kabuktan çıkma zamanları…
Feminen enerji ne kadar çok kendini sevmeye odaklanırsa, maskülen de o kadar çok ona çekilecek ve hayatlarına dahil olmak isteyecektir. İlk önce kendini düşünmeye başlayan feminen yüyıllardır süren ezilmiş ve özgüvensiz enerjisinden çıkıyor ve kendini maskülen ile eşit tutuyor. Bu da bir dönüşümün başlangıcıdır. Kendi sevgisini üreten ve kendi ayakları üzerinde duran, kendi kendine de mutlu olabilen feminen enerji birleşme için de hazırlanmış oluyor. Tüm bu yüzyıllardır süren kaçıp kovalamacalar artık bitiyor. Bu da feminen enerjinin kendi yaratıcı gücünü bulması demektir.
İkizaleviniz fiziksel alemde olmasa bile ruhani alemde tüm yaşamlarınızda sizinle idi. Şimdi evrimleşmenin bu döneminde ikinizin de dünya düzleminde bedenlenmiş olması tekrar birleştirileceğiniz manasına geliyor. Bazılarınız fiziksel olarak ikizine ihtiyaç duyma seviyesini azalttı ve bu da çok olumlu bir gelişme. Bu size derin bir özgürlük vermiş olmalı. Şunu da hemen eklemek isterim ki, bu dünyada iki kişi olarak bedenlendiyseniz bu kavuşmak içindir. Aklınızdan başka birşey geçirmeyin. Bu kavuşma filmlerdeki gibi olmayabilir bununla ilgili beklentilerinizi bitirin ve göreceksiniz ki filmler kifayetsiz kalacak.
Birleşme sürecine girmiş veya uzun zaman sonra tekrar karşılaşacak ikizler, sevginiz ve aşkınız ilk karşılaştığınız andan da çok olacak, bu da kendiniz için çalıştığınız, emek verdiğiniz, ayrı geçirilen zamanları size unutturacak kadar güzel olacak.
Feminen enerji bu dönüşünde masküleni koşulsuz şartsız kabul etmeli ve affetmelidir. Bu şekilde bir daha sizin deneyimlediğiniz anlamda ayrılmamak üzere birleşmeniz söz konusurdur. Hepimizin yolu açık olsun…

10 Yorum

 1. Merhaba Burcu Hanım,
  Harika haberler bunlar 🙂 Feminen tam olarak nasıl davranmalı bu aşamada, yani maskülenin olası bir diyalog kurma çabasına kayıtsız mı kalmalı yoksa işleri ağırdan mı almalı?
  Soruyorum cunku, bir kac gundur benim hissettigim sey feminenler olarak kendi degerimizi bilmemiz ve maskulenin bizim icin cabalamasina izin vermemiz yonundeydi. Fakat aklimda bu ayari tam tutturamadim. Yani nasil davranmaliyim diye kafam epeyi karisti.
  Tesekkurler 🙂

  Beğen

 2. Çok yerinde bir soru oldu ve cevabım da çok net olacak. Eğer bir ikizalevseniz siz ve o diye birşey yoktur. Bu durumda eğer onu affetmezseniz kim kaybeder sorusunu kendinize sormanızı öneririm. Sizin kalbinizi defalarca kırmış olan bu insan sizin bir yansimaniz? Bu sizin kendinizden kaçışınız. Eğer ilişkiniz ve ruhanî bağınız kazansın istiyorsanız egodan çıkın ve kendiniz için pozitif birşey yapın ve bu oyunu kazanarak bitirin.

  Beğen

 3. Hersey dilediğimiz gibi güzel olsuuuun 🙏 artik hesaplar kapansin ve her anda mucizeler yasayalim.
  Her adimda daha da guzele, daha cok hayira…

  Beğen

 4. Kendimizi sevmek ve değer vermek …..Kriter ne olmalı ?…Bunu düşünüyorum.Düşünüyorum…Sanırım ben herkesi sevip önemserken kendimi çok ertelemişim.

  Liked by 1 kişi

 5. Yazı için tesekkür ederim.iyi geldi.burcu hanım, konuyla alakalı değil ama size bişey danışmak istiyorum.siz bir yazınızda ikiz alev sürecinde feminen taraf herşeyi yalnız başına yapmayı öğrensin diye zorluklar yaşar demiştiniz.bu sözünüz üzerine uzun uzun düşündüm son beş yılda her zorlukta bi şekilde yanımda olması gereken herkes( kendi ellerinde olmayan sebeplerle) yanımda olamıyor ve her zorluğu debelenerek kendim atlatıyordum.son olarak sevdiklerimin ölüm acısıyla yüreğim pare pare oldu.ve bu sefer kaybetmenin nasıl bi acı olduğunu deneyimledim.yani demek istediğim tüm bunların feminene yüklediği yük hep bu denli çok mu olacak? Bir çözülme noktası var mıdır? Çok teşekkürler…

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s