Sınırlarınızı kaldırın ki yaşam limitsiz olsun / Set no boundaries so life becomes unlimited

Aslında fark etmeden kendimize o kadar çok sınır koyuyoruz ki, kendimize, hayatımıza ve bakış açımıza bu da yaşayacaklarımızı kısıtlıyor. Çünkü eğer beynimiz kendimize sınır koymazsa o zaman yapabileceklerini ve olasılıkları bir düşünün… şimdi de yeni gelen enerjilerle tam da sınırları kaldırma zamanı. Sınırlarınızı kaldırın ve anı yaşayın. Anda olun ve deneyime teslim olun, akılda çok vakit kaybettik şimdi hayatta biraz zaman kazanalım.
Sınırlar bize daha küçük yaştan öğretiliyor ve toplum içerisinde yaşama devam ettikçe de eğitim düzeni ile diretiliyor. Biz de kendimizi küçük sanarak herşeye sınır koyuyoruz. Öncelikle yapabileceklerimize sınır koyuyoruz, oysa engeller beynimizde oluyor biz onları gerçek sanıyoruz.
Akışta yaşamak, akışta olmak, kendini zorlamamak çok önemli bir öğretidir. Bunu yaparsanız evrenin enerji akışı ve dengesi ile uyumlanırsınız, bu da istek ve arzularınızı kolaylıkla kendinize çekmenizi sağlayacaktır. Kafamızdaki plandan biraz sapma olunca ürettiğimiz enerjiyi düşünün, ne kadar reddedici ve itici, oysa olmadığı için ne olduğunu bile bilmiyoruz fakat gene de kontrol etmek için diretiyoruz.
Sınırlarınızı kaldırın çünkü o sınırlar evrene koyduğunuz sınırlardır, bunları aşın, duvarlarınızı yıkın, engelleri kaldırın, biri ile diğeri arasındaki engeli bile kaldırın ve bırakın yaşam size aksın, birşeyi isterken ona sınır koymayın, aşk isterken onu bir kişiye bağlamayın, ikizalev ilişkisi yaşamak isterken illaki odur eminim biliyorum demeyin, tanrının kollarına kendinizi bırakın, o yazar da bozar da bunu anlamaya çalışın.
Birşeyi yaşamak istiyorsanız, o deneyime odaklanın, yere, mekana, zamana, kişilere değil, o deneyimin kendisine ve sonra onu da bırakın, illa olsun diye diretmeyin. Hertürlü arzularınız size gelecek, sizin bile hayal edemediğiniz şekillerde, evren sizden daha yaratıcıdır bunu unutmayın.
Dua edin ve gerisini bırakın, sevin ve gerisini düşünmeyin. Hayatta adım adım ilerleyin. Birden sonunu yaşamak isteyerek başlamayın. Sınırlarınızı kaldırdığınızda göreceksiniz ki evren de size sınır koymamış, yaşam biranda limitsiz olasılıklar zinciri haline gelmiş ve kendinizi dalgalarla boğuşurken değil de akıntıda sakince giderken bulmuşsunuz, nereye gittiğinizi bilmeden çünkü aslına bakarsanız hepimiz aynı yere gidiyoruz, bunda azımsanacak birşey yoktur. Yeterki kalbinizde pusulanız olsun… o size yön versin ki siz doğru yolu bulabilesiniz.
Sevgilerimle

Reklam

“Sınırlarınızı kaldırın ki yaşam limitsiz olsun / Set no boundaries so life becomes unlimited” için 2 yorum

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: