Feminen Power / Feminen Güç

Feminen gücün gölge tarafı ile karşılaşması demek negatif veya olumsuz anlamda anlaşılabiliyor. Tam tersine feminen tarafın gölge tarafı ile karşılaşması demek onun ne kadar güçlü olduğunu anlaması demektir.
İkizalevlerin feminen enerjisi maskülen enerji tarafından yargılanarak büyücü ve cadı olarak atfedilmiştir. Artık bu evrenin son bulma zamanı gelmiştir. Feminen taraf kendi gölge tarafı ile yüzleştiğinde, toplum baskısı ve maskülen enerji tarafından iyice derinlere gömülmüş olan tüm güçlerini çıkaracaktır. Kadınların hepsi şeytan düşüncesini savunup konuşan maskülen, kadının gücü karşında kifayetsiz kalacaktır, buda enerjinin dünya üzerinde dengelenmesini sağlayacaktır.
Feminen enerji yüzyıllardır şeytan, büyücü, cadı olarak atfedilmiş, dini metinlerde yazmamasına rağmen sanki yazıyormuş gibi de gösterilmiştir ve maskülen enerji de bundan güç almıştır, feminen kendi gölge tarafını aydınlattığında ise, maskülene bundan güç alacak birşey bırakmayacaktır. Kendinin tamamen farkında olan feminen taraf, kendi gücünün de farkında olacak ve bu konuda net ve kesin davranacaktır.
Feminen güç asla negatif bir güç değildir, tam tersine çok güçlü ve sevgi doludur. Bu güçten korkan maskülen enerji, bunu yıllar boyunca feminen enerjinin en derinlerine doğru ittirmiş ve gömmüştür. Bu evre artık sona ermiştir ve bu güneş tutulması ile de bunu hepimiz yaşayıp göreceğiz.
Toprak ana gücünü birkez daha bize gösterecektir.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: