Great progress / Büyük gelişmeler

İkizalevlerin maskülen tarafı derin uykusundan uyanmaya başladı. Bu da feminenin dengelenmesi manasına geliyor. Artık maskülen duygularnı daha rahat ifade edebilecek, belki şu anda hala aklında soru işaretleri ve korkular var fakat eskisine nazaran daha rahat bir kominükasyon içerisinde olacaksınız.
Uzun zamandır bekleyen ikizalevler, maskülen ikizalevin 3D de birleşmek için hamle yapacağını hissediyorum, bu da birçok acının bitmesi ve sürecin tamamlanması demek.
Belki aşılması gereken ufak tefek şeyler olacaktır bunlar sizi yormadan hallolacak.
Eğer kalbinizdeki ve aklınızdaki kişi gerçek ikizaleviniz ise, çoğu ikizalev fiziksel olarak birleşecek ve misyonlarına bu şekilde devam edecekler. Bunun bir keyfi seçim olduğunu düşünmüyorum daha önceden kararlaştırılmış ve planlanmış birşeyin hayat bulması olarak düşünüyorum.
Şunu da bilmenizi isterim ki benimle kontağa geçen tüm ikizalevler için yardım sürekli olarak geliyor ve fiziksel iletişim olmaksızın bu yardım yerini buluyor. Sizi uzaktan da olsa takip ettiğimi bilmenizi isterim. Benimle iletişim içinde olmayan veya kendi ile ilgili bir reddedişte olan kişiler, sanırım birleşme için seneyi beklemek durumunda.
Hayatınızın bu evresinde bitmiş ilişkilerinizi lütfen sonlandırın, bir ilişki size anlam ifade etmiyorsa daha fazla içerisinde kalmayın ve kendinizi bir kurban durumuna düşürmeyin. Alma erme dengesi yoksa, sevgide karşılıklılık yoksa ilişkiden çıkın ve ilerleyin. Bu bitişlerle birlikte yeni başlangıçlar ve sürprizler de sizi bekliyor olacak.
Sevgili danışanlarım sizleri çok seviyorum ve birleşmelere vesile olduğum için ayrıca mutluyum.
Sevgiler

Reklam

“Great progress / Büyük gelişmeler” için 6 yorum

 1. Biliyordum…
  Uzaktan yardımlarınızı hep ama hep hissettim tanıştığımız günden beri…
  Tüm ikizalevler için hayırlısıyla güzel gelişmeler olsun inşallah. 🙏🏻 Hepimize kolaylıklar diliyorum 🌠🌈🌺✨

  Beğen

 2. Seni Seviyorum BURCU HAZER!..
  Seni Seviyorum İKİZALEVİM!..
  Sizleri seviyorum TÜM İKİZALEVLER!..
  Sizi seviyorum TÜM İNSANLIK!..
  Sizi seviyorum TÜM CANLILAR!..
  Sizleri seviyorum TÜM GALAKTİK SİSTEMLER!..
  Sizleri seviyorum TÜM EVREN VE ALEMLER!..
  Seni seviyorum TÜM VAROLUŞ!..
  Seni seviyorum YÜCE YARADAN!..
  VE…
  ‘ ÖZ ‘ ÜMÜ SEVİYORUM!..
  TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZE!..
  IŞIK HEPİMİZLE!..
  SONSUZ
  DUA-SEVGİ
  VE…
  AŞK İLE…
  PARLAYIN!..ÖZ…
  ‘ AŞK HERŞEYE YETER ‘…ÖZ…

  Beğen

 3. Korkuların hakim olduğu bi işleyiş hakimse çıkış yolu zor görülüyor.sizin meditasyonlarınızda dediğiniz gibi “önce içimizdeki çocuğun şifalanması”gerekli.yol kendi yolumuz aslında, kendimizi bulma yolu.uzaktan da olsa varlığınız ve blogunuz çok şey demek benim için.danışan olmak cesaret işi biraz.hazır olmakla alakalı.sizi çok seviyorum…

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: