Pretwins / İlk ikizler

Nihai ikizimizle karşılaşmadan önce birçok ikizalev deneyimi yaşamamız mümkündür. Çünkü ikizalev olmak demek bir süreci tamamlamak demektir. Bu süreçte de birçok kişiden öğreneceğimiz, birçok gölge tarafımız veya ikizalev ilişkimizde işimize yarayacak araçlar olabilir. İkizalev sürecinde beş veya altı yılı tamamlamış fakat birleşme aşamasına gelmeyen çiftler yola devam etmek için başka partnerlerin size gelmesi mümkündür.
Burada asıl olan o kişi değil asıl olan süreçtir. O süreci bitirmek ve çekirdeğe ulaşmak esastır. Bunun için her ne olması gerekiyorsa ilahi plan dahilinde olur, sizin burada tek yapmanız gereken olanı kabul edip, fazla zorlamadan yaşamaktır. Kolayca akışta kalmak ve gelenlerin neden geldiğini, gidenlerin niye gittiğini anlamaktır.
Bu ay birçoğunuz ikizalev iniz olan kişi ile kesin bitişler yaşayabilirsiniz, bunların sebebi evrenin sizi yeni bir ilişkiye belki de gerçek ikizalevinize hazırlamasıdır. Bundan imtina etmeyin ve üzülmeyin. Bu süreçte biliyorum ki çok emek verdiniz ve acı çektiniz, bunlar boşa gitsin istemiyorsunuz bu gayet anlaşılır birşey, bitmesi gereken şeylerin bitmesine izin verin, kendinizi yeniliğe açın. Kendinizi artık sınamayın ve bu yarışın bitiş çizgisine geldiğinizi görün. Tanrının her kulu sizi ilahi olana ulaştırabilir, önemli olan bırakmayı bilmek ve ardındaki derin anlamı anlamaktır.
Eğer bu ay ikizalev olduğunu düşündüğünüz ilişkiniz bitti ise üzülmeyin çünkü bir yenisi gelecektir ve tanrının sürprizleri bitmez. Burada önemli olan bu ilişkinizde bir önceki hataları yapmamak ve yavaş ilerlemek belki de bir genel kabul görmüş yöntem olabilir, belli de olmaz akışınız sizi çok hızlı da bir yere götürebilir.
Unutmayın ki tek bir ikizaleviniz vardır ve birçok ruh eşiniz. Yakın ikizler de mevcuttur ve bunları ikizalev ile karıştırabilirsiniz. Ruhunuzun tek bir alevi vardır, sizin enerji frekansınıza uyumlu olan kişi, maskülen veya feminen tarafınızı yansıtan kişi, o tektir. Onu bulmak için yola devam…
Sevgiler

Reklam

“Pretwins / İlk ikizler” için 2 yorum

  1. Bir de şunu eklemek gerekiyor sanırım. Ne olursa olsun içinizden nasıl geliyorsa kendinizi öyle ifade edin. Ve kesinlikle ruhunuza, kalbinize ters gelen bir şeyi kabul etmeyin 😇😇

    Liked by 2 people

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: