Experiencing detachment / Bağlı olmama halini deneyimleme

Biliyorsunuz ki ikizalevler birbirlerine ruhani anlamda kopmayacak bir bağla bağlıdırlar. Bu bağın olma nedeni bundan başka bir bağa ihtiyaç duymamalarıdır. Bu enerjitik bağ üzerinde ihtiyaçları olan tüm elementlere sahiptirler ve dışarıdan bir kaynağın da onayına ihtiyaçları yoktur. Bu bağ sayesinde birbirlerini bulur, yaşar ve aynı anda da dünya düzlemini terk ederler.
Benim burada bahsettiğim detachment yani bağlı olmama hali, o kişinin yaptıklarına karşı içsel gözünüzü çalıştırmama halinizdir. Çünkü biz deneyimlerimize içten bir gözle bakarız, yorum yaparız, o insanla ilgili ve olayla ilgili düşünürüz, bu düşüncelerden duygular üretiriz, bazen tüm bu süreç bir karara dönüşür ve kararlar alırız, tüm bunlar bir iç göz vasıtası ile olur.
Oysa ikizalevinize bağlı iseniz kavuşma ve birleşme şansınız da yoktur. Çünkü bu durumda ikizaleviniz kendini aynada görüp, kendi ile yüzleşemeyecektir. İkizalevinizi bırakmadınız ise, o kominikasyonu kestiği halde siz geri çekilmeyip mesaj atıyorsanız, yani bir beklenti içinde iseniz açıkça ve net söylemek gerekirse olduğunuz yerde dönüp duruyorsunuz demektir.
İkizalevinize yapacağınız en büyük iyilik, şu dönemde onunla olan bağınızı kesmektir, bu şu demek değildir, arayıp sormadım oldu. Bu şu demektir onunla ilgili hiçbir fikrim yok, yaptıkları ile ilgili aklımda bir yorum yapmadım, geleceğimizi düşünmedim, geçmişi sorgulamadım, nasıl olucaksa olacaktır, ben bilemem diyebilmektir ve bunu gerçekten yapabilmektir. Bu durumda ne olur…
Bu durumda ikizaleviniz boşlukta oluşan aynada, ikinizin arasında oluşan boşluktaki aynada kendini görecektir, kendi ile yüzleşecek ve gerçeği anlayacaktır. İkizini kovalayan ikizalev dostlarım, bir dairenin etrafında koştuğunuzu düşünün, o koşuyor siz kovalıyorsunuz ve hep aynı yerde dönüp duruyorsunuz. Ne zaman ki gerçekten durursunuz, bir tur atup ikiziniz size rastlayacaktır. O zaman da siz koşmaya başlamazsanız bir birleşme yaşama şansınız vardır.
Sevgiler

“Experiencing detachment / Bağlı olmama halini deneyimleme” için 2 yorum

  1. Nötr olmak bazen zor…Ama imkansız değil.Bu konuya dikkat çektiğiniz için teşekkürler.Bende son günlerde bir kaç kez geçmişi sorgularken yakaladım kendimi😣Zaten öyle zamanlarda enerji dibe iniyor.

    Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: