Zafer inananındır / Victory comes to ones who believes

Sevgili ikizalev dostlarım, size birkaç konu hakkında bilgilendirmek için bugünkü yazıma başlıyorum. Bu ay onbinin üzerinde görüntüleme olmuş hepinize ilginiz ve özveriniz için teşekkür ederim.
Louise L.Hay’e de allahtan rahmet diliyorum, nur içinde yatsın. Dün tam o ölmeden önce o güzel nurunu tüm spritüel aleme saçmıştır umarım diğer bu yolda yürüyen dostlarım da benim gibi bunu hissetmiştir. Mekanı hem cennet hem kalbimiz olsun.
Bu ay, yani Eylül ayı karmik ilişkilerin son bulduğu bir ay. Bunu yazma sebebim şudur, bazılarınız ikizalevim dediği kişinin ikizalevi olmadığını anlamaları mümkündür… sakın bu sizi demoralize etmesin çünkü bu aşamalara gelebilmek için bunun böyle olması gerekiyordu, yoksa o kişisel gelişmeyi sergileyemezdiniz ve o derin temizlik aşamasından geçemezdiniz, yani en derininizdeki tek adam/kadın ile imtihan edilmeden bu süreci yaşayamazdınız. Bu yüzden yaradana teşekkür ederek ilahi planın bir parçasında böyle bir ruh bağı yaşadığınız için teşekkür etmeniz yerinde olur. Daha önce dediğim gibi evrenin yöntemleri sonsuzdur.
Bu ay ikizalevinizde de bağımlı ilişkilerini bırakma eğilimi olacak, bu konuda ona destek olmanızı tavsiye ederim. Neyin içinden çıkmak istiyorsa ona destek olun ve bu desteği onu dinleyerek ve yargılamayarak yapın, anlatacaklarına kulak verin ve sadece dinleyin, o, nasıl su kendi yolunu buluyorsa, kendi yolunu bulacaktır.
Bu dönem birçok ikizalev için kavuşma dönemi olacak aynı evde oturma veya evlenme düzeyinde birleşmeler meydana gelecek tüm dünyada. Her nedense türkiyede bu işler biraz daha yavaş ilerliyor, topraklarımızın tuttuğu ağır karmadan olabilir veya ayrılık ve kıskançlık temalarında daha çok çalışmamız gerekiyor olabilir. Birimiz kavuşsa, bu domino taşı gibi arka arkaya gelecek bir oluşumdur ve son taş da kavuşana kadar durdurulamaz bir şekilde sürer. Aynı domino taşları gibi ve ortaya çıkacak resim de şu an bize gizli olan muhteşem bir tablodur. Domino efektini her zaman göz önünde bulundurmakta yarar vardır.
Eylül ayı içerisinde ikizalevler arası kominikasyon rahat ve sorunsuz olacak bunu değerlendirmenizi öneririm. İkizalevinize sade ve duygusal olmayan bir bayram tebriği atabilirsiniz.
Maskülen enerjide derin bir değişim başlangıcı var. Artık özgür olmak istiyor ve bağımlı olmaktan da sıkılmış durumda. Finansal olarak da buna imkan yaratacak durumlar ve fırsatlar öne çıkacaktır. Bunları iyi değerlendirmek gerekir. “Şimdi değilse ne zaman” gerçekten bu eylül için söylenmiş bir sözdür.
Umarım benimle geçirdiğiniz yolculuğunuz iyi geçiyordur bana ulaşamayan ikizalevlere de buradan bir çağrı yapmak istiyorum, beni bulun:) Hepberaber daha güçlüyüz ve güvendeyiz.
Yakında kavuşma hikayelerinin yer aldığı özel bir bölüm açacağım, eğer siz de kendi hikayenizin bu kısmını anlatmak isterseniz bana yazın lütfen, menüden ulaşılan özel bir bölüm yapacağım, isim de vermek zorunda değilsiniz.
Kendinden şüphe etmek özellikle kavuşmayı negatif etkileyen bir unsurdur. Siz kendi ışığınızı saçtıkça o ışığa çekilen bir eş mutlaka olacaktır. Önemli olan o ışığı kesintisiz ve net olarak saçabilmektir, bu da kendinden süphe etmemekle mümkündür. Kendinizden şüphe etmezseniz zafer sizindir.
Ne kadar basit ve küçük gibi gözükse de kendinden süphe etmek önemli bir unsurdur. Bunu yenmenin en temek yolu herşeyin ve herkesin olduğu gibi en mükemmel halinde olduğuna inanmaktır, buna kendiniz de dahil. Sizi böyle seven ve isteyen, onun için zerrenizin dahi değişmemesini isteyen biri sizin gerçek eşinizdir, aksi takdirde aramaktan sıkılmış biri ile berabersiniz demektir veya narsist bir kişi söz konusudur.
Benden seans alan danışanlarım görüşmesek ve konuşmasak bile terapi ve iyileşme sürecinin sürekli devam ettiğini söylemek istedim. Enerjimin çok yüksek olması sebebi ile görüşmeye ihtiyaç olmadan şifa süreci sürmektedir. Daha önce de söylediğim gibi asıl olarak planetary yani dünya çapında çalışıyorum bu da büyük kitleleri etkileyen geniş enerji alanları yarabilme özelliğimden gelir. Bundan dolayı benden şu anda koşullar dolayısı ile seans alamıyorsanız endişe etmeyin, her gün devam eden bir oluşum içerisindesiniz ve saniyelerde sifalanıyorsunuz. Sizin enerjiniz bende kodlu olduğundan benim pozitif enerjim gelip sizi bulacaktır.
Bunu da not olarak düştükten sonra hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutlarım, yer mekan zaman değişiklikleriniz bol olsun:)
Sevgilerimle

Reklam

“Zafer inananındır / Victory comes to ones who believes” için 3 yorum

  1. Öncelikle sizin ve diğer tüm sevgili ikiz alevlerin bayramını kutlarım. İnşallah bayram tadında günlerin başlangıcı olur bu bayram.
    Hepberaber çok güzeliz 👏🏻💝

    Liked by 2 people

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: