Break the chain of returning back to your false twin / Sahte ikizinize geri dönme döngüsünü kırmak

Sahte ikiz bildiğiniz üzere gerçek ikizalevinizden önce bize derin bir arınma sağlamak için hayatımıza giren kişidir. Bu kişi ile bir birliktelik düşünemediğiniz halde size gayet de çekici gelebilir. Çoğu sahte ikiz narsist kişilik yapısına sahiptir. Bu arada gerçek ikiniz de narsism davranış bozukluğu gösteriyorsa bu günlerde düzelme olması doğaldır.

Biz bazen ne yapar eder o sahte ikizi korkudan ve çaresizlikte bırakamayız. İşte bu da önemli bir sınavdır. Bu belki de gerçek mutluluğa kavuşmanızın tek anahtarıdır. Evrensel kurallara göre biri size uymuyorsa sizin frekansınıza uyacak başka biri mutlaka gelecektir. Artık ben geçtim bu ruh bağlarını ben yaşamak istiyorum diyorsanız, sizi mutlu etmeyen, size kötü davranan, hayatında başka kadınlar/erkekler olan ve sizi hep ikinci ve daha sonraki planlara atan kişiyi bırakın.

Bu sizin sürecinizde bir gelişim ve kapı açacaktır. Şunu da hemen söylemek isterim false twininiz gerçek ikizinize benzer. Bunu da göz ardı etmeyin, bu ikisini karıştırabilirsiniz. Hangisi hangisi diyebilirsiniz, ayırt etmenin yolları var.

Bunların en temeli ve en kolayını sizinle paylaşmak isterim, false twin ilişkileri karşılıklı değildir. Bunu iyice anlamanızı istiyorum; bir kişi sizinle sizin onunla ilgilendiğiniz kadar ilgilenmiyor, size sizin ona ayırdığınız zamanı ayırmıyor, siz onun için o kadar da değerli değilseniz ve sizden önce başka şeyler daha değerli ise, buluşmak için siz çaba harcıyor, ilişkiyi götürmek için binbir takla atıyorsanız o bir false twindir.

Bunun tam tersi, ikizaleviniz sizinle bulusup ortak birşey yapma fikrine açıksa, sizin çağrılarıza ve aramalarınıza gördüğünde dönüyorsa, birlikte ortak bir hayal kurabiliyorsanız, onun yanında kendinizi mutlu ve huzurlu hissediyorsanız, cinsel hayatınız yoğun ve iyi ise, o sizin ikizalevinizdir.

Bu şu demek değildir, ben sahte ikizimi hemen bırakayım ki bana bir ikizalev gelsin. Hayır, bu yüzden sahte ikiziniz ikizalevinizi benzer çünkü siz farkı ayırt etmeyin diye, farkı ayırt edince zaten süreciniz de bitmiş olur. Arınma ve temizlenme işlemi olmadan false twinden ayrılırsanız başka bir false twinle veya katalist twin ile sürecinize devam etmeniz gerekir aynı zamanda da süreciniz uzar.

Tamamen arınmış saf bir enerjiye ulaşmadan bir ikizalev bağını taşıyamazsınız. Bu yüzden ilişkiniz de yıpranır. Esas ilişkiniz yıpranmasın diye false twin size hizmet eder, bunu lütfen bu şekilde algılayın burda başınıza gelen kötü birşey yoktur aslında. Yada lanetlenmiş bir ilişki değildir bu.

İkizalevinizle iseniz bu aralar negatif enerjilere çok dikkat edin ve yeni temizliği yapmayı ihmal etmeyin. Negatif bir enerji geldiğinde bunun sizin bir araya gelmemenizi isteyen güçler tarafından gönderildiğini unutmayın. Kötülüğün kazanmasına izin vermeyin, bunun en yi yolu içinizde negatif düşünce üretmeden hemen elinizdeki positif araçlara sarılmaktır.

İyi hafta sonları

Reklam

“Break the chain of returning back to your false twin / Sahte ikizinize geri dönme döngüsünü kırmak” için 5 yorum

 1. Merhaba Burcu
  Zihnin farkına varmadan, kötülüğün insanı sanılara ve sanrılara kaptırmasına engel olmak hiç mümkün görünmüyor.
  “Onlar sanıya kapılmışlardır, üstelik bir de hidayet üzre sanırlar kendilerini” diye tanımlıyor Yaradan…
  Russell Crow ‘un Akıl Oyunları filmi bence bu Ayet-i Kerimin muhteşem bir açılımı

  Beğen

 2. Çok ilginç gerçekten de, aynı şu yukarıdaki yazdıklarınız bir önceki ilişkimde vardı! Hem de tıpatıp aynısı. Çok teşekkür ederim tekrardan bu bloğu açtığınız için!

  Beğen

 3. Selam,

  Burada yazdıkların Levent ile yasadıgım duyguarı hatırlattı. Bu gercek mi sahte mi zaman gosterecektir dedim kendime …

  Bu sabah ofke krizi yasadım .. saka gibiydi. Tutamadım kendimi..

  İyi Tatiller ,

  Sevgiler, Nilufer

  Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: