True Love / Gerçek Sevgi

Her ne tür bir ruh bağı ilişkisi içerisinde olursak olalım, asıl hedefimiz bizi mutlu eden gerçek bir sevgidir. Gerçek sevgiye ulaşmak da öyle sanıldığı kadar kolay değildir, aslında bu iki kişi arasındaki ilişkiden dahaçok bir hal’dir.

Gerçek sevgi içerisinde iseniz, tartışmalar bile kolayca çözülür hatta kızmalar kıkırdamalara dönüşür çünkü derin bir uyum vardır ve sinirinize dokunan yaşadığınız herşey sanki silinir ve yerini tatlı bir huzur alır. Böyle bir ilişki içerisinde iseniz sakın bırakmayın, kalın ve çabalayın çünkü ilişkiler hem ilişiklik ister hem de emek.

Birşeyin temeli iyi olduğunda, sağlam olduğunda o hiçbir zaman yıkılmaz, ufak tefek darbeler alsa da, siz yıkılacak sansanız bile yıkılmaz ve kolayca tamir olur. Bu temelin sağlam olması işi de zamanla doğrudan ilişkili bir kavramdır.Birbirinize sevginizi anlatmak için acele etmeyin, neyi sevdiğinizi iyi anlayın, sözleri ilk önce kendinize ve sonra da karşınızdakine verin, kendinizi her türlü durumda iyi tahlil edin ve deneyin, gerekirse ilişkiyi siz yönlendirin ki temel sağlam olsun ve öyle kalsın.

Geçmişle fazla vakit kaybetmeyin, geçmişten öğrendikleriniz bir felaket senaryosuna dönüştürmesin şimdiyi, geleceğe hep umitle bakın, umut da baş ucunuzda hep dursun. Bu siteyi takip eden herkesin birgün gerçek sevgiyi bulacağına ben inanıyorum, hayallerinin gerçek olacağını göreceğimi hissediyorum ve tabikide hak ettikleri hayatı yaşayacaklarına eminim. Bu içime kazılı bir yazı gibi, hepiniz için diliyorum ve dua ediyorum.

Sevgiden yaratıldık ve onu seçmek yerine acıyı, kederi, nefreti, korkuyu, belayı, hasreti, sefaleti seçiyoruz. Bunları seçmeyelim ve seçimlerimizi değiştirelim. Sevgiyi seçelim ve hep o kazansın, her durumda onu öne sürelim, ona sığınalım, onu ezberleyelim, uygulayalım, söyleyelim. Ona prim verelerim, süphe ve korku yerine onu besleyelim ve bakalım nasıl da hayatımız değişiyor ve arzularımız yerine geliyor.

Gerçek sevgi bir an bile sürse hayatınızı şenlendirecek güce sahiptir, bir de onu hergün yaşadığınızı hatta her an yaşadığınızı düşünün. Gerçek çoşku içimizden gelir bunu unutmamak gerekir. Bu şekilde hep doğru olanı hayatımıza çekeriz ve yanlış olanı da dışarıda bırakırız.

Sizleri çok seviyorum.

 

 

 

Reklam

“True Love / Gerçek Sevgi” için 3 yorum

 1. BİZ …
  BİZ İDİK…
  BİZ İDİK…
  SEVGİ İDİK…
  AŞK İDİK…
  HEPİMİZ ,
  BİR MAŞUK İÇİN
  AŞK ÜZRE
  YARATILMIŞ İDİK…ÖZ…
  ————-
  ————–
  ————–

  AŞK; BİR YOK-OLUŞTUR…
  HER DEM VAR-OLMAK
  İÇİN…ÖZ..

  Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: