Union of Opposites / Karşıtlıkların Bileşimi

İkizalevler sanıldığı gibi birbirlerinin yarısı değillerdir, onlar birbirlerine eşlik ederler aslında birbirlerini tamamlamazlar. Bir tek ikizalev kendi başına her daim tam ve bütündür ve bu şekilde kendini dünya düzleminde ifade eder ve tüm alemlerde tezahur eder.

Bu yüzden dikkat edenler için söylüyorum, bu yazımın başlığı karşıtlıkların birleşimi değil bileşimidir çünkü zaten aynı olan iki şey bir bileşimdir. Bu konsepti çok iyi anlatmak benim görevim. İkizaleviniz sizin tam tersiniz ve aynınızdır, siz onsuz bir bütün olmanıza rağmen.

O olmadığında eksik yada yaralı değilsiniz. Siz zaten bir bütünsünüz ve siz bir bütünün feminen enerji olarak ve maskülen enerji plarak iki zıt karşıtlıkta yansımasısınız. Bundan daha derin ve anlamlı bir mucize de olamaz diye düşünüyorum.

Tüm bu zıtlıkların içerisinde bu birleşimden doğan koşulsuz sevgi işte bu ikizalev ruh bağını eşsiz kılan şeydir. Bu koşulsuz sevgi için buralara kadar geldiniz, bunun için emek verdiniz ve şimdi de mavi ışın ikizalevler için hasat ve eve dönüş zamanıdır.

İkizalevinizi tereddütsüz karşılayın, onu tereddütsüz sevin, tüm kalbinizle ve koşulsuz ve o aşk içinde olma halini deneyimleyin. Birlikte çok daha güçlüsünüz ve birikte bu dünyaya hizmet etmek ve şifa vermek sizin var oluş amacınız. Şimdi bundan sonra bu amaca doğru yönlendirilmeniz an meselesidir.

Bunu yapmak için ekstra bir çabaya gerek yoktur sadece ışık saçın ve var olun bu yeterli. Zaten sizin olanı dışarıda bir yerde aramayın. Şimdi bileşme zamanı ve bir ömür boyu da mutlu olma zamanı, bunu iyi değerlendirin.

Maskülen enerji kalbini iyileştirdi ve yavaş yavaş açıyor, ona zaman ve sabır gösterin. Onun ileri doğru hamlelerini onu demotive edecek veya şevkini kıracak şekilde karşılamayın. Daha çok kabulde ve karşılık verme konumunda olun.

İki ikizalevin aşkı hiçbir zaman bitmez ve azalmaz, böyle şeylere inanmayın, onunla tekrar biraraya geldiğinizde sanki hiç zaman geçmemiş gibi olacaktır. Bir ay sürecek olan bu birleşme dönemini iyi değerlendirin. 18 inden 18 ine kadar:)

Hepimizin uzun zamandır beklediği anlar geliyor, mavi ışın ikizalev dostlarım hazırlıklı olun ve bu dünyanın sizin ışığınıza ihtiyacı var.

Sevgiler

Reklam

“Union of Opposites / Karşıtlıkların Bileşimi” için 6 yorum

 1. Birleşme dediğiniz ayrılık döneminde olan kişiler için mi? Yoksa ayrılık dönemini geçiren iletişim halinde olan fakat fiziksel olarak ayrı olanlar için mi?
  Teşekkürler 💐

  Beğen

 2. Birleşme dediğiniz ayrılık döneminde olan kişiler için mi? Yoksa ayrılık dönemini geçiren iletişim halinde olan fakat fiziksel olarak ayrı olanlar için mi?
  Teşekkürler 💐

  Beğen

  1. Her ikisi de olabilir. Fakat bu herkes için geçerli değil, karanlık tarafı ile yüzleşmiş ve emek harcamış kişiler belki daha doğru bir yaklaşım olur.

   Beğen

 3. Mavi Işın’dan bahsetmişsiniz. Anlamı ve görevi hakkında aydınlatabilirmisiniz?Teşekkürler.Sevgiler.

  Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: