Bir rüya / a Dream

5 yıl önce bugün bir rüya görmüştüm. O zaman ikizalev kavramını sadece his olarak biliyordum, bu kavram ile ilgili genel ve teorik bilgiye sahip değildim. Bir ikizalev olduğumu neredeyse 3 yaşında anlamıştım aslında, benimle birlikte sürekli kendini gösteren enerji ile sonradan tanışmıştım da. İşe bu rüyayı görmeden önce, 5 yıl önce bir filmin flashback kareleri gibi bu bana anlatılmıştı. Neden öyle hissettiğime anlam verebilmiştim. o küçük yaşımdam beri Zaten hep tanıdığım ikizimle, birkez daha tanışmıştım.

Beraber geçirdiğimiz bir günün ertesinde, sabaha karşı bir rüya görmüştüm, bahsettiğim rüya burada toplu olarak dünya üzerindeki ikizalevler bana gösterilmişti. Dünya bazında çalıştığımdan bunu doğal karşılıyorum. Çiftlerden yayılan enerji müthişti, aralarında dolaşıyor, uyumlarına bakıyordum. Daha ziyade cennet gibi bir yerdi ve çiftler yoğun olarak sevişiyorlardı. Bunu beynimde bir yere not olarak kaydetmişim ki aynı gün size bunları yazabiliyorum.

Benzer bir rüyayı bu sabah tekrar gördüm. Bu sefer bazı uyumsuz çiftler, özellikle kaçan feminen enerjiler masküleni ile uyumlanmıştı. Bunun size müjdesini vermek istedim. Dünyada tüm ikizalevler şuanda “harmony” dediğimiz tam uyumlanma ve birlikte hareket etme safhasında. Rüyamda çiftler harika dans ayakkabıları ve şık kıyafetleri ile buzun üzerinde kayarak dans ediyordu. Bunu sizlerle paylaşmak istedim. Hepsi de çok mutlu ve ne yaptığını, ne istediğini bilir durumdaydı. Tüm hareketler uyum ve ahenk içindeydi, hem içeriden hem dışarıdan. Bu kadar çok çifti birleşmiş görmek beni mutlu etti, 5 yıl öncesine nazaran daha çok çift vardı.

İkizalevinizle derin uyumlanma dediğimiz sürece girmiş bulunuyorsunuz. İnkarların ortadan kalktığı bir dönem. Bu dönemde dünya çapında birleşmeler ile kutlanırken sanırım türkiyede çiftlerin egolarnın çok yüksek olmasında dolayı yavaş ileriyor. Genelde onlar kendi kafasındakini yapıp, süreci kontrol etmek istiyorlar. Hepinizde bunu sezinliyorum.

Bir bırakma haline geçememe durumu var, ne yaparsan ikizimle kontak kurarım, nasıl etsem de bana dönse, bunlar hep sürecinizi daha geri itiyor. Siz ikizinizi bıraktığınızda, o bırakma enerjisi ona, belki o kendini hapis ettiği yerden çıkma cesaretini verecektir. Eski eşler ve sevgililier, uzamış karmik ilişkiler tarih olacaktır. Bunun için ona, onu bırakarak destek olun.

Gördüğüm rüyada pistte binlerce çift olmasına rağmen hiçbiri birbirine çarpmıyordu ve çok hızlı ve akışta dans eden çiftler de vardı. Kendi içindeki harmonileri mükemmel dışarı ile olan harmonileri de mükemmeldi. Siz de çevreniz ile uyum haline gelin ve bir çift olarak kendinizi bu şekilde gösterin.

5 yıl ara ile aynı gün benzer rüyalar görmemin tesadüf olamadığını düşünerek bunu sizinle paylaşıyorum. 2 hafta boyunca telefon mesajlarınıza cevap veremeyeceğim. Bana mail atanları ise 2 hafta sonra gelen sıra ile cevaplandıracağım.

Sevgiler

7 Yorum

 1. Merhaba sevgili Burcu,
  ikizlerin genel olarak hangi safhada olduğu (şu aylarda birleşebilirler, bu günlerde şu olabilir vb. gibi) yorumuna nasıl ulaşıyorsunuz? Bunu hissediyor musunuz yoksa sizinle görüşen çiftler üzerinden mi genelleme yapıyorsunuz?

  Bir de şunu merak ediyorum ikizalev ilişkilerinin eskiye göre fazla görülmesini nasıl yorumluyorsunuz, sizce eskiden daha mı azdı, eğer azsa şimdi neden çok veya eskiden de aynıydı ama iletişimin ve teknolojinin kolaylaşmasından dolayı birbirlerinden haberdar oldular / bilgi sahibi oldular yani var olan şeye bir ad konuldu/farkında olundu şeklinde mi yorumlarız?
  Teşekkürler

  Beğen

  1. Herkesin ikizalev yolu kendine özgüdür ve zamanlamaları da ilahi zamanlamaya tabi olarak gerçekleşiyor. Buradaki anlatımlarım eşsiz ve hastır. İkizalev ilişkileri dünyamızı başka bir boyuta taşımak için aktive olmuşlardır bu zaman dilimi 2012 ile 2026 arasıdır. Sevgiler

   Liked by 1 kişi

Yorumlar kapalı.