Powers at Play / Birtakım güçlerin etkisi

Bugünden itibaren birtakım negatif güçler ikizalev ilişkisi üzerinde kendini gösterecek. Aslına bakarsanız negatif demek doğru bir tanım olmadı, daha ziyade ak koyun kara koyun belli olacak diyelim. Sizin için en iyi tercihlerin yapılacağından emin olabilirsiniz. Hayatta seçtiğiniz amaç doğrultusunda ve ilahi plan dahilinde en iyi seçimler sizleri bekliyor. Bunun için akışta olmakta fayda var.

Feminen enerjideki ikizalevlere önerim aksiyon almaktansa daha sakin, karşılayıcı ve ılımlı bir modda olmaları. Bu masküleninize iyi gelecektir. Bu dönemde onların söylediklerine ve yaptıklarına takılmamanızı öneririm.

Ayın ortasına doğru tam olarak kararlar verilecek bundan sonra ikizinizle veya yüce ruh bağınızla iletişime geçebilirsiniz. Bariyerlerin ortadan kalktığını umarım hepimiz hissederiz. İlahi maskülen artık bir karar vermesi gerektiğinin ve liderlik rolünü üstlenmesi gerektiğinin farkında.

Bu farkındalığını yapıcı olarak birşeyler yaratarak dünya düzleminde topraklayacaktır. Yeni iş olanakları, yeni başlangıçlar, yeni yer değişiklikleri bunun akebinde gelecektir. Finansal olarak da daha kaygısız bir döneme giriyoruz. Gerçi dış koşular bunu göstermese de içimizde bu kaygıyı daha az hissedeceğiz.

Birleşme zamanı gelmiş ilk kuşak ikizalevler kendinize çeki düzen verip misyona başlama zamanı, neredeyse 5 yılı aşkın zamandır değişim ve dönüşüm içinde olanlar, karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmenizi öneririm. İkinci kuşak birleşenler yaklaşık 3 yıl olanlar, burada sizi önemli kararlar bekliyor, geleceğinizi ve kendinizi düşünerek bu kararları alın, son olarak da 1 yıl olmuş 3.kuşaklar, ilişkinizin kıymetini bilerek hayatta ilerlemenizi öneririm. Anlık kararlarınızın etkilerini hissedeceksiniz.

Sevgiler

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: