10/10/10

Bugün ikizalevler için özel bir gün çünkü artık bitişlerin yaşandığı bir evredeyiz. 10/10/2+0+1+7 şeklinde 10 rakamı bitişleri ve artık bir evrenin kapanması ile yeni başlangıçları simgeler.

İkizalevinizle bugün 5d de konuşmalar yapabilir ve buradaki beraberliğinizi uyum ve ahenk içinde sürdürebilmek adına önemli kararlar alabilirsiniz.

Çoğu maskülen enerji bu aralar boşanmalar, finansal güçlükler, karmik ilişkilerin bitmesi, iş ve mekan değişiklikleri yaşıyor. Bunlar da hep bu enerjinin bir yansıması olarak hayatımızda gerçekleşiyor.

Bugün ikizalevinizle uyumunuzu birkez daha gözden geçirin, onu affetmediğiniz konular varsa bunları masaya yatırın tek tek bakın. Bir kağıt kalem alıp yazma yöntemi ile de bunları gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyevi boyutta nasıl gözükürse gözüksün birçok ikizalev bu ay içerisinde beraber oturup konuşma, uzun zamandır tartışılmayan konuların gündeme gelmesi gibi durumlar yaşayabilir. Bunlar 10 enerjisi ile birleşince karar alma şekline dönüşebilir.

Bana sipesifik olarak sorular soran danışanlarıma cevaplarını video konferanslarım sırasında teker teker vereceğim. Bunların “süreç” açısından size faydalı olacağını düşünüyorum.

 

Sevgiler

Reklam

“10/10/10” için 3 yorum

  1. Maskulenin işle alakalı değişim yenilik çabası varsa fakat kaynak olarak zorlanıyorsa feminen destek olmalı mı? Bu onun sürecine olumsuz etki eder mi? Yine hangi konuda tıkandıysam o konuda bir yazı. Teşekkürler sevgiler Burcu hanım 💞

    Beğen

  2. Asıl ben teşekkür ederim. Hem sıkıştığım anda gelen yazılarınızla hemde cevaplarınızla yanımda ve yanımızda olduğunuz için. Teşekkürler, iyiki varsınız 💗

    Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: